27 Ekim 2016 Perşembe

BHLDN 2016 - 17 Kış Gelinlik Modelleri


Yunan tarzı gelinlik modellerini sever misiniz acaba?  Öyleyse BHLDN 2016 - 17 kış gelinlik koleksiyonunda yer alan bu model ilginizi çekebilir.
Derin V yakası, eteklerinin yumuşak, serbest, pilili inişi ve belindeki taşlı kemerle o havası var. Omuzları ve sırtın dantelli kumaştan yapılmış, çok zarif görünüyor.


Şimdi V yakalı bir yanardöner gelinlik var.Üstündeki işlemeler ince ince ve boyuna olduğu için zayıf gösteren bir etki de yapacak bir model bu. Düğününde ışıldamak isteyen gelin adayları için geliyor. Dökümlü kollarının ne kadar hoş göründüğüne dikkatinizi çekmek isterim.


BHLDN 2016 gelinlik koleksiyonunda bohem tarzı gelinlik modellerini sevenlere hitap edecek parçalar da var.  Dantelli gelinlik modellerinin modası asla geçmez sanırım. Herhalde dantel kadınsılığın, zarafetin ve romantizmin simgeleri arasında sayıldığından.Buna ne buyurulur? Naylon kumaşta tülü ve astarıyla,  eteklerinin kafeslerebölünmüşlüğüyle, sırt kısmının dökümlü kumaşlarla çevrelenmiş anahtar deliği benzeri açıklığıyla farklı bir havası var. Üstündeki inciler el işçiliğiyle dikilmiş.Gelinlikte bohem tarzını sevenlerin hoşuna gidebilir.


Sıradaki fotoğraf A tipi gelinlik modellerini sevenlere gelsin.  Floral desenli dantelllerle bezenmiş olan bu V yaka gelinliğin sırt kısmı tül kumaştan.


Sözün bittiği yerdeyim veya artık yazasım yok. Ama galeride başka gelinlik modelleri de görebilirsiniz. Ziyaretiniz için teşekkürler. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Truth or Dare (Doğruluk Mu Cesaret Mi?) 2018

2018 ABD yapımı Truth or Dare (Doğruluk Mu Cesaret Mi?)  isimli filmde Meksika'ya tatil yapmaya giden bir grup gencin bu klasik oyun...