3 Ekim 2016 Pazartesi

Dolce & Gabbana 2016 - 17 Sonbahar Kış Kadın Koleksiyonu


Aile temalı, lale desenli kıyafetler, kedi baskılı kazak, kaban ve çantalar, Palermo'nun botanik bahçelerinden alınan ilhamla tasarlanmış tropikal desenli parçalar, majolica olarak anılan renkli İtalyan çinilerinden esinlenmiş kıyafetler derken Dolce & Gabbana 2016 - 17 sonbahar kış kadın koleksiyonu gümbür gümbür geliyor.
 Dolce Gabbana Tulips (Lale) 2017 koleksiyonudan sarı - siyah renkli kolsuz, kısa bir elbise geliyor. Aynı koleksiyonda lale desenli çanta modelleri, ayakkabılar ve telefon kılıfları da yer alıyor.Dolce & Gabbana 2017 - 17 kaban ve ceket modellerinden birkaç örnek geliyor şimdi:  Dolce & Gabbana 2016 - 2017 kış kadın koleksiyonundan ortaya karışık modellerle devam ediyorum programıma:


 Majolica desenli elbise ve ayakkabı modellerinin koleksiyon fotoğraflarını çini desenleriyle iç içe çekmişler, öyle ki kıyafetler görünmüyor neredeyse.Dükkan bölümünden birkaç majolica elbise fotoğrafı indireyim,  böylece model ve desenleri daha net görebilirsiniz.
Sırada Dolce & Gabbana Botanical Garden (Botanik bahçesi)  koleksiyonundan seçtiğim parçalar var. Bu koleksiyon çoğu yeşil - beyaz renkli olan tropikal desenli kıyafet ve aksesuarlardan oluşuyor. Kloş etekli, yeşil desenli beyaz elbiseye dikkat, çok güzel görünüyor.
Dolce & Gabbana 2016 - 17 sonbahar kadın aksesuar çeşitlerinden bir kısmını daha sergiliycem ve yazımı yayınlıycam artık. Ziyaretiniz için teşekkürler.

  

2016 - 17 sonbahar kış kadın ceket modelleri için tıklayın
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Truth or Dare (Doğruluk Mu Cesaret Mi?) 2018

2018 ABD yapımı Truth or Dare (Doğruluk Mu Cesaret Mi?)  isimli filmde Meksika'ya tatil yapmaya giden bir grup gencin bu klasik oyun...