19 Ekim 2016 Çarşamba

Kız Kulesi'nde Romantik Evlenme Teklifi

Mekan romantik, süsleme romantik, manzara romantik olunca bir sürpriz evlilik teklifi organizasyonunun muhteşem olmaması için hiçbir sebep yok. İstanbul'un en güzel tarihi mekanlarından biri olan Kız Kulesi böyle bir organizasyon için mükemmel bir alternatif teşkil ediyor. Bu yüzden kız arkadaşına evlenme teklif edecek olan ziyaretçilerimize Kız Kulesi'nde romantik evlenme teklifi seçeneği üzerinde düşünmelerini tavsiye ederiz.


Özel bir ortamda yapılan bir evlenme teklifinin kadınları ne kadar mutlu edeceği malum.Birçok erkek kendisi böyle şeylere pek meraklı olmasa bile kız arkadaşını mutlu etmek için bazen kendi çabalarıyla, kimi zaman arkadaşlarının yardımıyla, bazen de bir organizasyon firmasıyla anlaşarak anısı olacak, farklı, özel bir teklif yapma yoluna gidiyor. Kız Kulesi'nde evlenme teklifi rezervasyon yaptırıp şık bir masada yemek yerken de yapılabilir tabii, fakat profesyoneller tarafından kulenin en üst katında bulunan Kuledebar'da yapılması ayarlandığı zaman bambaşka oluyor. Çünkü...


Çünkü bara gül yaprakları ve tealight mumlarla süslenmiş merdivenlere basarak çıkıyorsunuz. Çıktığınız zaman da işte böyle bir ortam bekliyor sizi.


Kristallerle, kalp şeklinde süslerle, onlarca mumla, İstanbul manzaralı bir pencerenin önüne kurulmuş son derecede şık bir masayla karşılaşıyorsunuz.


Masada yiyecek - içecek olarak neler mi oluyor; Kız Kulesi'nin zengin mutfağından ne isterseniz. Servis profesyonel bir garson tarafından yapılıyor. Canlı müzik isterim derseniz o da mümkün, anlaştığınız organizasyon firmasına söylüyorsunuz; hallediyorlar. Kız arkadaşınız markette alışveriş yaparken evlenme teklifi yapıverseniz ona da "Evet" diyecektir herhalde ama Kız Kulesi'nde evlilik teklifi almanın mutluluğuyla daha coşkulu bir "Evet" diyor.


Evlenme teklifi fikirleri için tıklayın

Kumsalda evlenme teklifi için tıklayın

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Ayvalık Asmalı Bahçe

Ayvalık'ta tatil yapanlara küçük, serin, sade ve keyifli bir mekandan söz etmek istiyorum bugün. Ayvalık Asmalı Bahçe sıcak günlerd...