3 Kasım 2016 Perşembe

Oriflame NovAge Brigt Sublime: Aydınlık ve Berrak Bir Cilt İçin


Ürün hakkında yazmadan önce ürünün ismini çevirmekle bozdum ama başarılı olduğumdan pek emin değilim Bright parlak, ışıltılı, berrak, aydınlık gibi anlamlara geliyor. Sublime kelimesinin ise görkemli, olağanüstü, son derece, yüce gibi anlamları var. Bu durumda Oriflame NovAge Bright Sublime ifadesinin Bright Sublime kısmını olağanüstü miktarda, son derecede berrak bir cilt gibi düşünebiliriz. Temizleme jeli, tonik, göz kremi, güçlendirici serum, gündüz kremi ve gece kremi olmak üzere 6 parçadan oluşan bu cilt bakım seti koyu renkli lekeleri azaltma, cildin renk tonunu eşitleme, kırışıklık ve çizgilerin görünümünü belirsizleştirme iddiasında zaten. Ayrıca gardenya kök hücre özü ile destekleniyor ki gardenyanın cilde faydaları konusuna göz attığımız zaman yoğun kokulu çiçekleri olan bu beyaz süs bitkisinin cildi sıkılaştırıcı etki yaptığını, kan dolaşımını hızlandırdığını, sabit yağlarla beraber kullanıldığı taktirde etkili bir nemlendirici işlevi gördüğünü, cildin canlanmasına yardımcı olduğunu görüyoruz.


Cilt tipi ne olursa olsun 25 yaşın üstündeki bütün kadınların kullanabileceği seti oluşturan parçaların özelliklerinden söz edelim biraz: İlk önce cildi arındıran, ölü hücreleri temizleyen, koyu lekeleri belirsizleştirip renk tonunun eşitlenmesine yardımcı olan NovAge Bright Sublime temizleme jeli ve toniği kullanmak gerekiyor. Bu 2 ürün ayrıca cilt bakım ürünlerinin  emilmesini kolaylaştırıp etkilerini arttırıyor. Temizleme jelini parmaklarla cilde uygulayıp köpürttükten sonra suyla temizlemek, toniği ise pamuğa dökerek yüze ve boyna sürmek gerekiyor. 

NovAge Brigh Sublime göz kremi ince ve hassas bir yapısı olan göz çevresinin daha aydınlık görünmesini sağlıyor, şişlikleri ve koyu renkli halkaları belirsizleştiriyor.

NovAge Bright Sublime serum yüzün göz çevresi dışındaki kısımlarına ve boyun bölgesine uygulanması gereken bir ürün. Aydınlatıcı ve leke azaltıcı etki yapan bu ürün gündüz ve gece kremlerinin etkisini de arttırıyor.

Oriflame Kozmetiğin cildi pürüzsüzleştiren, renk tonundaki düzensizlikleri azaltan bu etkili cilt bakım setiyle yapacağınız işlemlerin son adımı olarak kullanmanız gereken ürünler ise gündüz ve gece kremleri. NovAge Brigt Sublime gündüz ve gece kremleri cildi koruyor, besliyor, koyu renkli cilt lekelerinin görünürlüğünü azaltıyor. 

Oriflame NovAge Bright Sublime bakım setinden en iyi sonuçları almak için setin parçalarını sırasıyla ve düzenli olarak kullanmak gerekiyor. Cilt bakımı ihmale gelmez; yorgunum, bugün de olmayıversin falan dememek lazım. Seti çabucak tüketmemek için kullanacağınız miktara dikkat etmelisiniz, zaten cildi kozmetiğe boğmak iyi bir şey değil.

Son olarak şunu da ekleyeyim; ciltteki renk düzensizliği ve lekeler bazen çevresel etkenlerden, bazen de bazen de cilde koyu rengini veren melanin pigmentinin üretiminde dengesizlik olmasından kaynaklanır. Oriflame'in bu seti melanin üretimini azaltmayı ve böylece bu sebepten kaynaklanan sorunları azaltmayı hedefliyor.

Oriflame Tender Care koruyucu balm için tıklayın

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Kuru Ciltler İçin Sandal Ağacı Maskesi

Sandal ağacı tozu ciltteki kuru, kaşıntılı yamaları ve pul pul görüntüyü tedavi etmek için mükemmeldir. Tahriş olmuş cildi rahatlatır ...