5 Kasım 2016 Cumartesi

Oriflame S8 Icon EdT


Erkeğe hediye fikirleri arayan ziyaretçilerimize bir öneride bulunmak istiyorum bugün; Orifllame S8 Icon EdT. Markanın S8 erkek parfümleri serisinin yeni üyesi olan bu ürün Oriflame Ekim 2016 katalogunda satışa sunuldu. S8 Icon EdT geçtiği, bulunduğu yerlerde kokusuyla iz bırakmak isteyen bakımlı erkekler için vazgeçilmez bir ürün olabilir. Erkek arkadaşınız, eşiniz veya erkek kardeşiniz böyle bir hediye aldığı için çok mutlu olacak ve parfümünden 2 fısfıs sıktıktan sonra poposunu devirip keyifle uzanacak şöyle. Saadete bakar mısınız rica ederim?


Parfüme ilhamını veren yer İsveç'in başkenti ve en büyük şehri olan Stockholm. 2007'de dünyanın en yaşanası şehri seçilen bu kent farklı boyutlardaki adalarla bu adaları bağlayan kanal ve köprülerden oluşuyor. Hava sıcaklığının yaz sezonunda bile ancak 20 derecenin biraz üstüne çıktığı Stockholm kış aylarında dehşetli soğuk oluyor ama çok da şahane görünüyormuş. Oriflame S8 Icon EdT her bir durağı bir sanat eserini andırdığı için "Dünyanın en uzun sanat galerisi" olarak anılan bir metrosu olan bu kentin modern görünümünden alınan ilhamla tasarlanmış. Parfümün notalarında da İsveç'e özgü içerikler bulunuyor; sardunya, Solaris üzümü ve amberimsi odun. 

Babaya, erkek eşe, erkek arkadaşa hediye fikirleri arayanlar; Oriflame'in bu yeni erkek parfümü aradığınız hediye olabilir.  Bakımlı olmaktan ve güzel kokmaktan hoşlanan erkek yakınlarınız vardır mutlaka, onlardan birini bu güzel erkek parfümü ile mutlu etmek istemez misiniz?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Büyük Beden Elbise Modelleri (Mango 2019 - 2020 Kış Koleksiyonu)

Mango büyük beden elbise , bluz, pantolon koleksiyonunu geliştirdikçe geliştiriyor gibi. Ne zamandır bakmıyordum, bugünlerde biraz bakt...