7 Aralık 2016 Çarşamba

2017 Yılbaşı Hediyesi Fikirleri (Erkek)

Sevdiklerinize, yakınlarınıza, arkadaşlarınıza yılbaşı hediyesi almayı düşünüyor musunuz? Aradığınız şey erkekler için yılbaşı hediyesi fikirleri ise Kravatkolik sitesindeki kravat ve cep mendili çeşitleri, erkek bileklik modelleri, aksesuarlar ve erkek hediye setleri hoşunuza gidebilir.



Kravatkolik'deki erkek arkadaşa yılbaşı hediyesi alternatifleri arasından bütçenize uygun, içinize sinecek bir şeyler bulmanızın zor olacağını zannetmiyorum, ürün çeşitliliği açısından oldukça zengin bir site burası. Yazıya epeyce fotoğraf ekliycem ama sitede çok daha fazlasını görebilirsiniz. Şimdi birkaç tane 3'lü kravat seti geliyor. Bu setlerin fiyatı 80 TL.






Aşağıda göreceğiniz örgü kravat modelleri 35 liradan satılıyor. 





Böyle bir sitede ipek kravat modelleri de bulabilirsiniz tabii ki. Fiyatları çoğunlukla 60 - 70 TL.




Ve işte sitedeki en enteresan ürün; pleksi kravat modelleri. Bunların fiyatı 160 lira.




Yılbaşı hediyesi almayı düşündüğünüz erkekler arasında cep mendili kullanan var mı? Kravatkolik'de tek mendiller de, kravat - cep mendili setleri de bulabilirsiniz.






Değer verdiğiniz, jest yapmak istediğiniz bir erkeğe yılbaşı hediyesi olarak kravat & kemer & kol düğmesi seti almaya ne dersiniz?

 Satırlarıma son verip galeriyi eklemeye başlamadan önce erkeğe hediye seçerken neleri dikkate almanız gerektiğini hatırlatmak istiyorum. Hediyeyi alacağınız erkeğin yaşı, yaşam tarzı, mesleği, giyim zevki, beden ölçüleri, sevdiği renkler, tuttuğu takım, hobileri, sizinle yakınlık derecesi, ihtiyaçları...bu bilgiler doğru hediyeyi seçmeniz konusunda size yardımcı olacaktır. Hakkında çok az şey bildiğiniz bir erkeğe hediye almayı düşünüyorsanız hemen herkesin kullanacağı ürünler arasından seçim yapmaya çalışın. Güzel bir çorap seti, saat, cüzdan, kemer gibi mesela.























Ted Baker erkeğe hediye fikirleri için tıklayın

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Büyük Beden Elbise Modelleri (Mango 2019 - 2020 Kış Koleksiyonu)

Mango büyük beden elbise , bluz, pantolon koleksiyonunu geliştirdikçe geliştiriyor gibi. Ne zamandır bakmıyordum, bugünlerde biraz bakt...