8 Ocak 2017 Pazar

2017 Sevgililer Günü İçin Sevgili Saatleri


Eveet, 5 haftadan kısa bir süre içinde hiç değilse 5 - 6 tane 2017 Sevgililer Günü hediyesi temalı yazı yazmakta fayda var, o halde başlayalım. Takınak sitesinden seçtiğim sevgili saatleri ile tanıştırıcam bu yazıda sizi. Daha sonra aynı konuda bir de videolu yazı hazırlayıp Binkelam ziyaretçilerini de tanıştırıcam. Yeni modellerden başlayalım önce, işte ekose çift saatleri:
 Bir sürü yeni model çıkarmışlar, çok hoş şeyler var. Ve biliyor musunuz, evet 14 Şubat Sevgililer Günü ile aramızda daha 5 hafta var ama o gün yaklaşınca bir kısmı kalmayabilir bu modellerin. O yüzden bunların arasından bir seçim yapmak için Şubat'ın ilk haftasından sonraya kalmamakta fayda olabilir. Yine siz bilirsiniz tabii, ben bu siteden daha önce de yazdığım için ana sayfada görünen her modelin o anda olmayabileceğini biliyorum, o yüzden şeyyaptım. Yukarıda gördüğünüz modellerin hepsi (Çift olarak) 60 TL bu arada. Aşağıda göreceğiniz spor tasarım sevgili saati modelleri de öyle. Farklı fiyatı olan birkaç model de var, onlara daha sonra geleceğim.


  

Fiyatı farklı olan modellerden biri bu; su geçirmez çift saatleri. (100 TL)

Bu isme özel çift saatleri de 90 TL. Üstlerine sizin için anlamlı olan bir tarihi de yazdırabiliyorsunuz.

Fiyatı 90 TL olan bu fotoğraflı sevgili saatleri için  firmaya dijital fotoğraf makinesiyle çekilmiş net, kaliteli bir fotoğraf göndermeniz gerekiyor.

Bu da isme özel saatlerin " Şirin" kategorisine giren bir modeli. Saatlerin üstüne ellerinde kalp şeklinde birer balonla birbirine doğru yürüyen bir kızla erkek karikatürü çizilmiş. Fiyatı 90 TL

Bu tarih ve isim yazılı sevgili saatleri 90 TL 

Takınak'taki 2017 sevgili saati modellerinin çoğunu sergilemiş bulunuyorum. Ama bitmedi, bir kısmına daha önceden aşina olduğum başka alternatifler de var. Bundan sonra gelecek modellerin fiyatı hep 60 TL. Bu siyah deri kordonlu baykuş baskılı çift saatleri nasıl?  

Bu saatlerin üstündeki "Whatever, I'm late anyway" cümlesi; "Her neyse, sonuçta geç kaldım" anlamına geliyor.

2017 Sevgililer Günü hediyeleri konulu ilk yazıma burada son veriyorum. Fakat galeride başka fotoğraflar da görebilirsiniz. Ziyaretiniz için teşekkürler.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Kuru Ciltler İçin Sandal Ağacı Maskesi

Sandal ağacı tozu ciltteki kuru, kaşıntılı yamaları ve pul pul görüntüyü tedavi etmek için mükemmeldir. Tahriş olmuş cildi rahatlatır ...