9 Ocak 2017 Pazartesi

Erkeğe Sevgililer Günü Hediyesi: Fossil 2017 Erkek Saat Modelleri

Fossil 2017 erkek saat modelleri erkeğe Sevgililer Günü hediyesi alternatifleri arayan ziyaretçilerimizin ilgisini çekebilir diye düşünüyorum. Modelleri markanın kendi sitesindeki yeni sezon erkek saat modelleri kategorisinden aldım ama ülkemizde de Fossil'in saatlerini satan firmalar var. Yukarıda kasa ölçüleri 38 x 41 mm olan deri kayışlı, siyah bir saat görüyorsunuz. Fiyatı 115 $ olan bu modeli siyah silikon ve altın rengi paslanmaz çelikten yapılmış 165 $'lık bir kronograflı erkek saat takip edecek. Her ikisi de 5 ATM su geçirmezlik özelliğine sahip bu arada. 50 metre yani.


Erkeğe hediye olarak saat almak klasik bir fikir ama şunu da hatırlatmak isterim; saat pek çok erkeğin kullandığı bir aksesuardır, hem fonsiyoneldir, hem de doğru seçildiği zaman kıyafetin şıklığını ve etkisini arttırır. Saat takan bir erkeğe kullanışlı bir hediye almak istiyorsanız iyi bir alternatif bence bu.
Sıradaki alternatif bileklik de kullanan erkekler için geliyor. Bu saat - bileklik seti 155 $ 
 Aşağıdaki model 10 ATM su geçirmezlik özelliğine sahip. Su geçirmezlik seviyesi 5 ATM olan  saatlerle bulaşık yıkama vb. ev işleri ve banyo yapılabilir, yağmurda dolaşılabilirken 10 ATM'lik saatlerle havuz dakışları ve tüpsüz dalışlar da yapılabiliyor. 


Fossil markasının özelliklerinden biri de her zaman zamansız saat modelleri de üretmesi. Günümüzde bir sürü teknolojik özelliklerle donatılmış kalabalık kadranlı, çok fonksiyonlu saatler de üretiliyor fakat Fossil'de her zaman bu tarzdan hoşlananlar için klasik erkek saat modelleri de bulabilirsiniz. Ki şu veya bu ürünün klasik tasarımlarını tercih eden insanlar her zaman vardır. Erkek arkadaşınız veya eşiniz böyle biriyse markanın bu paslanmaz çelikten yapılmış gri saatini beğenebilir. Sitede "Resmi günler için uygun fakat günlük kullanıma dayanacak şekilde üretilmiş" bir model olarak tanımlanıyor.

2017 Sevgililer Günü için eşe veya erkek arkadaşa hediye seçenekleri arayanlara fikir vermek amacıyla başladığım bu yazının sonuna gelmiş bulunuyorum.Fakat galeride başka Fossil erkek saat modelleri de görebilirsiniz.


Sevgili saatleri için tıklayın


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Büyük Beden Elbise Modelleri (Mango 2019 - 2020 Kış Koleksiyonu)

Mango büyük beden elbise , bluz, pantolon koleksiyonunu geliştirdikçe geliştiriyor gibi. Ne zamandır bakmıyordum, bugünlerde biraz bakt...