23 Ocak 2017 Pazartesi

Kadınlar İçin Vintage Tarzı 2017 Sevgililer Günü Hediyeleri

Hoş geldiniz sayın ziyaretçi. Bu yazıda AU Vintage sitesinden eşe / kız arkadaşa hediye fikirleri arayan beyler için seçtiğim bazı ürünleri göreceksiniz. Asıl amacım 2017 Sevgililer Günü hediyesi alternatifleri sunmak ama konunun vintage giyim eşyaları ve aksesuarları seven kadınların da ilgisini çekeceğini sanıyorum. Göreceklerinizin 2. el ürünler olduğunu da hatırlatmak isterim. Açılışı ön kısmı renkli payetlerle süslenmiş, sırtı siyah satenden dikilmiş, 38 beden bir püsküllü vintage yelek ile yapıyorum. 80'ler modasını yansıtan yeleğin fiyatı 224 TL.


Sıradaki boncuk işlemeli vintage çanta da 90'lar modasını yansıtıyor. Beyaz - gold renkli, zincir saplı çantanın ölçüleri 16 x 13 cm. Fiyatı da 288 TL.


Valdarno İtaly markalı, saten kurdeleli bir siyah kadife vintage şapka geliyor şimdi de. 60'lar tasarımı olan çanta çok az kullanılmış.  Fiyatı 210 TL.


Aşağıda17 x 24 cm. boyutlarında kahverengi bir çanta göreceksiniz. Bu kısa saplı, top kilitli yılan derisi vintage çanta 216 TL.


Sırada ne var; renkli Murano camından yapılmış 1 çift klipsli küpe var. Fiyatı  130 TL.
Bir 80'ler modası örneği olan bu 38 beden, boncuklu vintage bluz 208 liraya satılıyor.


Programıma üstüne renkli boncuklar işlenmiş siyah bir çantayla devam ediyorum. 9 x 10 cm. boyutlarında minik bir çanta bu. Fiyatı 152 TL.


Bu ön kısmı dikiş detaylı kahverengi deri mini etek bir Chanel tasarımı. Kuzu derisinden yapılmış olan cepli eteğin fiyatı 693 TL. Zayıf bir kadına hediye alternatifi olabilir, böyle bir parçayı sevecek bir kadın olması şartıyla tabii. Zira etek 34 beden.


İnci küpe takmayı seven bir kadın bu damla inci sallantılı, klipsli küpeyi beğenebilir. Fiyatı 85 TL.


Büyük ve kalın bilezik modellerini seven bir kadına hediye  edilebilecek olan bu gümüş rengi, oniks ve turkuaz taşlı bileziğin fiyatı 168 TL. Bunlara cuff bilezik de deniyor. 

Bu kırmızı vintage kazak için ödemeniz gereken miktar 240 TL.  Yakası ve etek uçları siyah peluştan yapılmış olan 40 beden kazağın ön kısmı siyah boncuklar ve altın rengi metallerle süslenmiş.


Sırada çiçek mine desenli, vida klipsli 1 çift vintage küpe var. Fiyatı 196 TL


70'lerde üretilmiş olan bu 2. el Christian Dior ceket siyah viskon kadifeden yapılmış. Yakasında ve manşetleri keçi yününden yapılmış olan ceketin ön kısmı kemere benzeyen aksesuarlarla kapatılıyor. Beden: 36 Fiyat: 1.460 TL


Vizon rengi deriden yapılmış olan bu vintage Escada çanta hakkında şöyle bir uyarı var; üstünde kullanım izleri varmış. Uzun bir sapı olan ve büzülerek kapanın çantanın fiyatı 368 TL


Sevgili saatleri için tıklayınHiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Kuru Ciltler İçin Sandal Ağacı Maskesi

Sandal ağacı tozu ciltteki kuru, kaşıntılı yamaları ve pul pul görüntüyü tedavi etmek için mükemmeldir. Tahriş olmuş cildi rahatlatır ...