27 Şubat 2017 Pazartesi

2017 İlkbahar Yaz Hamile Elbisesi Modelleri

Pinterest sağ olsun, bu platform sayesinde bilmediğim bir sürü siteden ve markadan haberdar oluyorum. Bugün keşfettiğim bir site olan Tiffany Rose hamile kadınlara yönelik günlük kıyafetler, abiyeler ve gelinlikler pazarlıyor. Sadece Elbise çok zamandır boş kalmıştı, geçende bir yazı ekledim ama o kadar aradan sonra 1 yazıyla gönlü olmaz diye düşündüm; bugün de Tiffany Rose'daki 2017 ilkbahar yaz hamile elbisesi modelleri hakkında yazayım dedim.


Öyle de cıvıl cıvıl şeyler koymuşlar ki bakarken insanın içi açılıyor. Bu sitede çok sayıda floral desenli hamile elbisesi görebilirsiniz, ayrıca farklı desenler ve düz renkli elbiseler de var. Önce kısa hamile elbisesi modelleri takdim edeyim biraz, sonra uzun olanları da gelecek.

 Gördüğünüz 2017 hamile elbisesi modellerinin bir kısmı dışarıda günlük olarak giyilecek tarzda, bazılarını ise küçük dokunuşlarla kokteyl / parti elbisesi olarak da kullanabilirsiniz. Şık bir çift ayakkabı ve ona uygun bir çanta kullanabilirsiniz böyle durumlar için mesela veya belki de ince kumaştan ince kumaştan güzel bir blazer.Hamile şıklığı diye buna denir herhalde.  Gebelik geçici bir süreç ve çok fazla kıyafet almaya gerek yok ama bu dönemi rahat bir şekilde geçirmeyi sağlayacak parçalara ihtiyaç oluyor tabii. Bu ayrıca insana moral de verir, kendini bakımlı ve güzel hissetmesini sağlar.


Tiffany Rose'daki uzun hamile elbisesi modellerinden birkaç örnek  gelecek şimdi de. Kısalarla aynı kumaşlardan yapılmış, kokteyl elbisesi tarzında modeler bunlar.
Mango 2017 elbise modelleri için tıklayın


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Ufak Tefek Cinayetler 30. Bölüm: Almayayım Ben, Hamileyim De Biraz

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin sonunda Serhan Oya'nın kapısına gelmiş ve korkunç biri olsa da, kendisine hiç iyi gelmeyecek olsa da...