4 Mart 2017 Cumartesi

Julie Vino Gelinlik Modelleri 2017: Romanzo


 Julie Vino'nun 1 Ocak 2017'de piyasaya sunulan Romanzo by Julie Vino isimli koleksiyonu tasarımcının couture koleksiyonun kardeşi olarak lanse edildi.
Bu koleksiyon Vino'nun haute couture gelinlik koleksiyonunundaki gibi narin kumaşlardan yapılmış, giyeni daha ince gösteren korsajları ve mükemmel bir şekilde süslenmiş dantelleri olan gelinliklerden oluşuyor. Fakat, couture deneyimi bu kez mağaza fiyatlarıyla satışa arz ediliyor. Julie Vino 2017 gelinlik modelleri konulu gösterime başlamadan önce size tasarımcı hakkında biraz bilgi vermek istiyorum.


Kumaşların ve farklı aksesuarların kendisi için sonsuz bir ilham kaynağı olduğunu belirten Julie Vino gelinlik modelleri için klasik tarza modern dokunuşlar ekliyor ve önde gelen moda trendlerini de göz önünde bulundurarak hayranlık uyandıran gelinlikler tasarlıyor. Kendisi çocukluğundan beri yaratıcı ve iddialı biriymiş. Büyüyüp de modayı kesfetmeye başladığında moda dünyasının içindeki güzellik tutkusunu, yaratıcılık yeteneğini ve tarzını gösterebileceği bir alan olduğunu fark etmiş. Kanada ve İsrail'deki abiye ve gelinlik üreten moda evlerinde staj yapan, ileri gelen akademik enstitülerden birinde moda tasarımı eğitimi alan Julie Vino 2008 yılında Tel Aviv - Jaffa'da kendi moda evini açmış. Burada abiye kıyafetler ve gelinlikler tasarlanıyor.
Benzersiz gece elbiseleri ve gelinlikler yaratmanın kendisi için gerçek bir tutku olduğunu ve bu tutkusunu müşterileriyle paylaşmak istediğini belirten Vino her yeni sezonda piyasayı ve farklı tedarikçileri tarıyor ve dünyanın her yerindeki eşsiz kumaşları topluyor. İtalya'dan nakışlı kumaşlar ve süsleme malzemeleri, Hindistan'dan el yapımı brokarlar, Fransa'dan muhteşem danteller getirtiyor.   Couture gelinlik modelleri ve gece kıyafetleri tasarımcısı Julie Vino Romanzo koleksiyonuyla ürün yelpazesini biraz daha genişletmiş oldu. Bu koleksiyon sayesinde Vino'nun muhteşem tasarımları daha çok gelin adayı tarafından kullanılabilecek. Zarif kumaşlarla tasarlanmış, romantik ve kadınsı gelinliklerden oluşan koleksiyondaki modeller perakende olarak 5.500 $'ın altında fiyatlanmış.Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Cildi Aydınlatan Akne Karşıtı Papaya, Bal ve Limon Maskesi

Cildi aydınlatan akne karşıtı papaya, bal ve limon maskesi aynalarda parlak, kusursuz bir cilt görmenize yardımcı olur. Yara izlerini ...