28 Mayıs 2017 Pazar

Tatiana Kaplun Gelinlik Modelleri / 2015 - Classy (Jazz Sounds)


Jazz Sounds (Caz Sesleri) isimli etkileyici bir gelinlik ve düğün fotoğrafları serisi bekliyor bu yazıda sizi sayın ziyaretçiler. Tatiana Kaplun gelinlik modelleri fotoğrafçı Andrey Yakovlev ile sanat yönetmeni Lili Aleeva tarafından fotoğraflanmış ve ortaya vintage gelinlik modellerinden oluşan şık bir görsel gösterisi çıkmış.


Tatiana Kaplun 2015 gelinlik koleksiyonu (Classy Tatiana Kaplun Bridal Collection 2015) gelinlik tasarımına 15 yıl önce kendi stüdyosunda başlayan bu ünlü moda tasarımcısının gelin adaylarının düğün gününde bir kraliçe gibi görünmeleri için neler yapılması gerektiğini bildiğini gösteriyor. Koleksiyonun ismi Clasy ve classy ne demek; klas, şık, kibar, zarif, sosyetik, süper, mükemmel demek. Bu koleksiyondaki gelinlikler bu sıfatları hak ediyorlar. Hepsine değil belki, her ama bir kısmına mutlaka yakıştıracaksınız diye düşünüyorum. Herkese hitap eden / yakışan modeller farklıdır tabii. Ama Classy'de, özellikle nostaljik gelinlik modellerini seven gelin adayları için çok güzel alternatifler var.
 Kabarık etekli gelinlik modellerini sevenlerden, nefes kesen bir balo tipi gelinlik arayanlardansanız bu koleksiyon size hitap edecektir sanırım. Başka modeller de var ama bu tarzda muhteşem gelinlikler tasarlanmış. Saç modelleri, makyaj ve aksesuarlar da vintage havasını pekiştiriyor. Tatiana Kaplun ismiyle yeni tanıştım ben, tanıştığıma memnun da oldum. Bloguma bu güzel fotoğrafları eklemek hoşuma gitti. Bir de bitirebilsem, daha isimlendirmediğim bir sürü var.
 1 adet pembe prenses gelinlik, 1 adet de pembe beyaz gelinlik var sırada. Bu arada ben bir kahve daha içmek istiyorum. Bir de dışarıya yürüyüş yapmak. O sırada sigara da almalıyım, sigaram bitiyor. Ama yürüyüş sonraya kalacak, bu yazıyı yayınlamadan şuradan şuraya gitmem. Fakat kahveyi şimdi de alabilirim. Kalkıp alayım o halde. 
 Tercihinizi klasik gelinlik modellerinden yana kullanmayı düşünüyorsanız, düğününüz bu tarz bir gelinliğin uygun düşeceği bir mekanda yapılacaksa,Tatiana Kaplun 2015 gelinlik koleksiyonuna göz atmanızda fayda var. Şimdi bu koleksiyonda yer alan 2 sade gelinlik modelini takdim edicem size: Ardından da 2 adet peplum gelinlik lütfediciim. Bunlardan biri etek - uzun bluz tarzında, diğerinde ise kalp yakalı bir prenses gelinliğin üstüne peplum kesimli dantelli bir üst giyiliyor.Satırlarıma buradan son veriyorum. Fakat Tatiana Kaplun Classy 2015 gelinlik  koleksiyonundan indirdiğim daha bir sürü fotoğraf var. Dilerseniz buyurun devam edin. Ziyaretiniz için teşekkürler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Cildi Aydınlatan Akne Karşıtı Papaya, Bal ve Limon Maskesi

Cildi aydınlatan akne karşıtı papaya, bal ve limon maskesi aynalarda parlak, kusursuz bir cilt görmenize yardımcı olur. Yara izlerini ...