4 Temmuz 2017 Salı

Kaliforniya'da Bir Plaj Düğünü (Ryan & Stephanie)


29 yaşındaki Stephanie ve 30 yaşındaki Ryan'ın düğünleri için tercih ettikleri yer Kaliforniya eyaletinin San Juan Capistrano şehriydi. Birbirinden güzel ve canlı düğün fotoğrafları göreceksiniz bu yazıda, o fotoğraflar Ben and Cadin fotoğraf stüdyosunun elinden çıktı. Stephanie fotoğrafları çok beğenmiş ve bunun düğün masrafları hesaplanırken eli açık davranılması gereken bir konu olduğunu söylüyor. Ben de o güzel fotoğraflardan bir çoğunu indirdim, düzenledim ve ziyaretçilerimiz için bol görselli bir gösteri hazırladım. İşte  Kaliforniya'da bir plaj düğünü:

Birbirini seven bir erkekle kadın, arka planda muhteşem bir mavilikteki Pasifik Okyanusu, gelini de, damadı da tanıyan kişilerden oluşan 60 kişilik bir topluluk, gelinin pastel renkli elbiseler giymiş nedimeleri ve damadın takım elbiselere bürünmüş arkadaşları...

 Ryan & Stephanie çifti büyük ve gösterişli değil samimi bir düğün yapmak istemişler. İki tarafın da pek çok arkadaşı ve aile üyesi olduğu için konuk listesini küçültmek kolay olmamış. İşi kolaylaştırmak için davetlileri sadece her ikisini de tanıyan kişiler arasından seçmeye karar vermişler. Haftasonunu küçük bir grup oluşturan davetlilerin hepsine takılarak geçirmişler ve bu çok keyifli olmuş. Cuma gecesini arkadaşlarının kiralık evinde aileyle bir akşam yemeği yiyerek, Cumartesi'nin bir kısmını plajda beraber eğlenerek geçirmişler ve Pazar sabahı da grup halinde kahvaltı yapıp sohbet etmişler. 24 Eylül 2016'da gerçekleşen düğün çifte 9.200 $'a malolmuş. Düğün töreni ve resepsiyonu baş nedimenin teyzesinin Capistrano Plajı'ndaki (Capistrano Beach) plaj evinde yapılmış. Çiftin asıl planı sadece anneleri ve en iyi 2'şer arkadaşlarıyla Hawai'nin güzel bir plajında basit bir törenle evlenmekmiş. Sonra ailelerinin ve arkadaşlarının teşvikiyle küçük bir düğün düzenlemeye karar vermişler. Hiçbir zaman çok kalabalık bir düğün yapmayı düşünmemişler.


Stephanie düğününün en önemli anlarının gerçek tören başlayana kadar geçen anlar olduğunu söylüyor. En iyi arkadaşlarının ve erkek kardeşinin yanında herkesin onları beklediğini bilir ve kapıdan davetlilere bakarken oradaki herkesin Ryan'la ilişkisinde bir rolü olduğunu bir kere daha fark etmiş.

Hayalinizde bir plaj düğünü varsa gelinlik, saç modeli ve makyaj gibi ayrıntıları ona göre ayarlamanız iyi olur. Bohem tarzı bir gelin olmak istiyorsanız bir sahil düğünü bunun için şahane bir fırsattır. İnce kumaştan yapılmış, çok fazla detayı olmayan, kabarık etekleriyle çok yer kaplamayan rahat bir gelinlik seçin. Saçlarınızı çiçeklerle veya denize özgü aksesuarlarla süsletebilirsiniz. Ayakkabılarınız da ortama uygun olmalı.

Satırlarıma burada son veriyorum fakat fotoğraflar devam edecek. Ziyaretiniz için teşekkürler.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Ayvalık Asmalı Bahçe

Ayvalık'ta tatil yapanlara küçük, serin, sade ve keyifli bir mekandan söz etmek istiyorum bugün. Ayvalık Asmalı Bahçe sıcak günlerd...