3 Temmuz 2017 Pazartesi

Planetarium (2016)


Konusu: 1930'ların sonunda, hayaletlerle iletişim kurabildikleri de düşünülen 2 falcı kızkardeş, Laura ve Kate Barlow Avrupa turnelerini henüz bitirmişlerdir. Bu turneden sonra ünlü sinema yapımcısı Andre Korben'le tanışırlar. Tartışmalı bir vizyoner olan Korben Fransa'daki en büyük sinema stüdyosunun sahibidir ve işinde en ileri Amerikan tekniklerini kullanmaktadır. Meraklı ve kuşkucu bir yaklaşımla kızkardeşleri test etmek amacıyla Paris'te yapılacak özel bir şenliğe davet eder. Testin sonucu dünyasını alaşağı edecektir. Kardeşlerin gösterisini çok etkileyici ve rahatsız edici bulur. Ve onlarla daha iddialı gösteriler denemek için bir sözleşme yapar. Korben sinema dünyasında büyük bir yenilik yaratacak, insanları şoke edecek ilk özgün ve gerçek hayalet filmini yapabileceğini söylerken, Laura kısa bir süre sonra onun kendisini ve kardeşini angaje etmek için gizli sebepleri olduğunu keşfeder. Üçü, zaman geçtikçe, rahatsız edici bir ilişkileri olan garip bir aile haline gelmeye başlarlar.


Planetarium - Türkçe Altyazılı Fragman | izlesene.com


 Türü: Dram

Yapım: Fransa - abd (2016)

Yönetmen: Rebecca Zlotowski

Süre: 105 dakika

Oyuncular: Natalie Portman, Lily - Rose Depp, Emmanuel Salinger, Amira Casar, Pierre Salvadori, Louis Garrel, David Bennent, Damien Chapelle.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Ayvalık Tatili İçin Mekan Önerisi

Bu yaz bir Ayvalık tatili yapmayı düşünüyorsanız size hoş bir mekan önerebilirim. 3 katlı, sevimli bir ev burası. İkinci katında 3, üç...