20 Temmuz 2017 Perşembe

Taşıyıcı Anne / When The Bough Breaks 2016


Konusu: 40'lı yaşlarında, ihtişamlı ve rahat bir hayat yaşayan varlıklı bir New Orleans çifti olan Laura ve John, Laura'nın 3 kere düşük yapmasından sonra, son canlı embriyolarını taşıması için bir ajans aracılığıyla 20'li yaşlarının başında bir kadınla, Anna'yla anlaşırlar. Başlangıçta gayet şirin, sevimli ve anlayışlı görünen genç kadının belalı bir nişanlısı vardır.  Bir süre sonra John'a aşık olur. Bunun ve çiftin ayrıcalıklı hayatına karşı duyduğu hayranlığın etkisiyle gizemli, sevimsiz, hatta tehlikeli yüzünü göstermeye başlar. Üçünün arasındaki ilişki giderek daha sıkıntılı ve gerilimli bir hal alır. Karı - koca biyolojik olarak kendilerine ait olan, fakat kanunların, taşıyıcı anne bu hakkından vazgeçmediği sürece ona ait saydığı bebeği kazasız belasız kucaklarına almak için ellerinden geleni yapacaklardır.


2016 ABD yapımı
Türü: Gizem, dram, gerilim
Yönetmen: Jon Cassar
Oyuncular: Morris Chestnut, Regina Hall, Jaz Sinclair, Romany Malco, Theo Rossi, Gigi Erneta, Michael K. Williams, Glenn Morshower.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Ayvalık Tatili İçin Mekan Önerisi

Bu yaz bir Ayvalık tatili yapmayı düşünüyorsanız size hoş bir mekan önerebilirim. 3 katlı, sevimli bir ev burası. İkinci katında 3, üç...