9 Ağustos 2017 Çarşamba

Açık Deniz 3: Kafes Dalışı / Open Water 3: Cage Dive

Konusu: Fragmanın başında bir ses okyanusun çok güzel olduğunu ve burada köpekbalığı saldırısı yüzünden ölme ihtimalinin 900 milyonda bir olduğunu söylüyor. Ama en minik, en mikro ihtimal bile gider birilerini bulur, değil mi? Açık Deniz 3: Kafes Dalışı (Open Water 3: Cage Dive) filminde de ölümcül büyük, beyaz köpekbalıklarıyla bir kafes dalışı yapmak üzere Kaliforniya'dan Avustralya sahillerine gelen 3 arkadaşı buluyor.  Üçlünün amacı aşırı gerçekçi aktivitelerin sergilendiği bir gösteri programına katılabilmektir. Dalışa başlayacakları sırada ortaya çıkan dev dalgalar teknelerini batırır ve saatler ilerleyip karanlık bastığında kendilerini yalnız ve savunmasız bir durumda, aç köpekbalıklarının giderek daralan çemberinin ortasında bulurlar. Küçücük de olsa bir kurtarılma umuduyla, hayatta kalabilmek için sadece cesaretlerini kullanarak savaşmak zorundadırlar. Başlangıçta bu tecrübenin her anını kamerayla görüntülemeye karar vermişlerdir ve kamera şimdi de onların büyük mücadelesini çekecektir.

 2017 Avustralya yapımı
Süresi: 80 dakika
Türü: Gerilim, korku, dram
Yönetmen: Gerald Rascionato
Oyuncular: Joel Hogan          (Jeff Miller)
                   Megan Peta Hill  (Megan Murphy )
                   Josh Potthoff        (Josh Miller)
                   Pete Valley           (Greg)
                   Christopher Callen
                   Mark Fell
                  
        

4 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. Biraz geç olmakla beraner hoş geldin diyorum sana solukbenizli ve de hazır ol, az sonra saçların kemerimi süsleyecek. Birisi "Ughé deyince aklıma gelen tek şey çocukluk çağlarımın çizgi romanlarının Kızılderilileri. = )

   Sil
 2. Bu tarz filmleri defalarca seyrettim ama yine de hiç bıkmadım. Bunu da duydumştum, seyredilecekler arasında....

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de severim ve bu filmi de izlemek isterim ama hala seyretmedim. Yorumunuza geç cevap verdiğim için özürlerimle beraber, ziyaretiniz için teşekkür ederim.

   Sil

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

100 Fotoğrafla Ev Dekorasyonu Fikirleri (Summer Thornton Design)

Evlere hayat veren cesur ve renkli iç mekan tasarımlarıyla tanınan Summer Thornton Design firmasından seçtiğim ev dekorasyonu fikirler...