28 Eylül 2017 Perşembe

Ne Güzel Kapüşonlu Sweatshirtler Bunlar!


 Yabancı bir site olan Romwe'de gördüğüm kapüşonlu sweatshirtler hakkında bir yazı yazmak 1 - 2 gündür aklımda, bugün yazayım da çıksın aradan. Gerçekten hoş şeyler var, her yaşa göre, çeşit çeşit, uzunlu kısalı, falan filan. Şirin modeller de var, daha ağır görünümlü parçalar da. Yukarıdaki kedi baskılı sweatshirt kediseverlerin hoşuna gidebilir mesela. Aşağıdaki de kuş tüyü figürünü sevenler için gelsin. Arkası düz beyaz bunun.


Bordo rengini sever misiniz? Ben baya severim. İşte bu renkte sade bir sweat. Jean pantolon ve beyaz spor ayakkabıyla ne güzel durur.


Programıma yağ yeşili tonunda bir kamuflaj desenli mini sweatshirt ile devam ediciim. 

 Kapüşonlu sweatshirt modelleri piyasada İngilizce isimleriyle de anılıyor, hoodie / hoodies. (İlki tekil, diğeri çoğul)


Sweatshirt kombini yapmak için en uygun parçalar spor tarzdaki altlar tabii. Pantolon, etek, şort, hepsi olur ama böyle klasik, ağır parçalarla giyilmez bu tip üstler bence. Aşağıdaki model gri jean pantolonla güzel olur mesela. Altına beyaz, siyah veya gri spor ayakkabı giyilebilir ama bacakları uzun göstermek isteyenler için en iyisi gri. Bu arada, ince görünmenin sırları hakkında bir şeyler öğrenmek isterseniz şuraya tıklayarak ilgili yazıma göz atabilirsiniz.

 Bu çiçek desenli sweatshirt koyu renk kot pantolonla çok güzel olmaz mı? Açık renkle de olur gerçi de, lacivertle çok güzel bütünleşir. Bakın bunun da ince görünme meselesiyle ilgisi var, kilolu iseniz, üstüne bir de boyunuz kısaysa kontrast renklerle daha kalın ve kısa görünürsünüz. Birbirinin aynı veya birbirine yakın renkler daha uzunlamasına bir görüntü verir.


Etnik desenleri seviyorsanız bu kolları desenli beyaz sweatshirt hoşunuza gidebilir.


Satırlarıma burada son veriyorum, fakat kapüşonu sweatshirtler gösterisi daha bitmedi. Daha fazla fotoğraf görmek isterseniz aşağıya doğru devam edin. Ziyaretiniz için teşekkürler.


  
1 yorum:

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Truth or Dare (Doğruluk Mu Cesaret Mi?) 2018

2018 ABD yapımı Truth or Dare (Doğruluk Mu Cesaret Mi?)  isimli filmde Meksika'ya tatil yapmaya giden bir grup gencin bu klasik oyun...