30 Eylül 2017 Cumartesi

Ne Güzel Siyah Abiyeler Bunlar!
Sherri Hill 2017 kış koleksiyonunda gördüğüm siyah abiye modellerinden söz ediyorum sayın ziyaretçi, öyle göz alıcı, öyle albenili parçalar var ki.

 Mini, kısa, uzun, tek parçalı, 2 parçalı, düz renk, desenli, işlemeli, dantelli, seksi...alternatif çok bol. Gelin / damat annesi tarzı modeller de var, genç kızların bayılacağı mezuniyet elbisesi modelleri de. Çok gösterişli modeller ve daha sade olanlar. Farklı zevklere, farklı vücut tiplerine uygun birbirinden güzel abiyeler. Elbise istemiyorum diyorsanız aşağıdaki V yakalı, yarasa kollu, sırtı pencereli siyah abiye tulum ilginizi çekebilir mesela. Sayfasında ürün açıklaması yoktu ama tulum gibi görünüyor, de mi?


Sıradaki fotoğraf peplum abiye modellerini sevenlere gelsin. 


Böyle zengin bir koleksiyonda genç kız abiye modelleri de var tabii ki.  Bu çiçek işlemeli, saçaklı siyah crop top abiye gibi. 


Şöyle hareketli, detaylı bir siyah düğün elbisesi istiyorsanız aradığınız model bu olabilir. 


Bu da seksi abiye modellerini sevenlere gelsin. 


Şimdi de 2 tane siyah gece elbisesi gelecek. Lüks bir balo salonunda yapılacak bir düğün, şık bir mekanda verilen bir parti gibi durumlarda giyebileceğiniz türden parçalar bunlar. Yeri gelmişken bu konuda birkaç söz edeyim, abiye seçerken vücut tipi, ten rengi gibi kişisel özelliklerin yanı sıra mekanın ve davetin özelliklerini de dikkate almakta fayda var.Parıltılı abiye elbiseleri seviyorsanız bu dar kesim, kolsuz sırt dekolteli elbise ilginizi çekebilir. 


Siyah abiyeler en çok tercih edilen abiye modelleridir sanıyorum, siyah, bu tip kıyafetlerde tercih edilen en popüler renk bile olabilir. Ama farklı renkler arayanlardansanız Sherri Hill abiye koleksiyonlarında mavinin, yeşilin, morun, gümüş renginin en güzel tonlarında tasarlanmış kıyafetler de bulabilirsiniz. Ben gösteriye siyahlarla devam etmeliyim tabii, başlığa öyle yazdığıma göre. Birkaç fotoğraf daha ekleyip bitireyim yazıyı diyorum. Ziyaretiniz için teşekkürler.


2 yorum:

  1. Ayy ne güzel elbiseler varmış.
    Takibindeyim banada beklerim
    Sevgiler

    YanıtlayınSil
  2. Tasarımlarını güzel fotoğraflatıyor, o yüzden de severim bazen sitesinden yazmayı. Gelirim tabii. Ziyaretin için teşekkürler.

    YanıtlayınSil

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Kuru Ciltler İçin Sandal Ağacı Maskesi

Sandal ağacı tozu ciltteki kuru, kaşıntılı yamaları ve pul pul görüntüyü tedavi etmek için mükemmeldir. Tahriş olmuş cildi rahatlatır ...