5 Ekim 2017 Perşembe

35 Abartısız Ve Zarif Gelinlik Modeli


Çok ihtişamlı, çok gösterişli gelinlik modellerini seven bir kadınsanız BHLDN'de aradığınız tarzda birçok gelinlik bulamayabilirsiniz. Fakat sade ve zarif, vintage gelinlik havasındaki modelleri  tercih ediyorsanız bu markanın gelinlikleri size hitap edecektir.Dantel detaylarıyla süslenmiş bu romantik gelinlik modellerinin çoğu yumuşak, akıcı kumaşrdan dikiliyor görsellerden anlaşıldığı kadarıyla. Su gibi akıyorlar modellerin üstünden.
Şu kalp yaka gelinlik çok narin, çok zarif görünmüyor mu, ne dersiniz?


Sırada dantelli gelinlik modellerini sevenlerin hoşuna gidebilecek birkaç model var.  Bu üst kısmı dantelli, tül etekli gelinlik nasıl? Gelinliğimin etekleri biraz kabarık olsun diyorsanız tavsiye ederim, çok hoş görünüyor.


Sıradaki görsel yırtmaçlı gelinlik modellerini sevenlere gelsin. Tepeden tırnağa dantelli bir gelinlik bu ve sırtında bir penceresi var. Bu tip bir modeli tercih edecek olan bir gelin adayının sırtının bakımlı olmasına ve iyi görünmesine dikkat etmesi lazım.


Düzgün ve orantılı bir vücudunuz varsa balık etekli modelleri de düşünebilirsiniz. Bir parça fazla kilo sorun olmayabilir. Fakat hatların orantılı olması önemli. BHLDN 2017 gelinlik modelleri neredeyse tamamen fazla iddialı olmayan ama zarafetiyle göze çarpan parçalar, birkaç yıldır bu siteye ne zaman baksam gördüğüm gibi. 

Satırlarıma son vermeden önce gelinlik seçerken dikkat edilmesi gereken noktalar hakkında bir şeyler söylemek istiyorum. Öncelikle, özellikle de zor karar veren biriyseniz bu seçimi dar zamanlara bırakmamanızı tavsiye ederim. Aceleyle seçim yaparsanız hayal ettiğiniz kadar güzel bir gelin olamayabilirsiniz. Sonra, aklınızda belli bir model varsa bile 1 - 2 farklı modele de şans verin. Hiç düşünmediğiniz bir model üstünüzde çok güzel durabilir. Bir de, belli bir gelinlik modelini giymek için ölseniz bile, vücut tipinize yakışmıyorsa bence ondan vazgeçin. Çünkü düğününüzde mükemmel görünmek istersiniz ve fiziğinize yakışmayan bir gelinlikle bu mümkün olmaz. Bu konuda zevkine güvendiğiniz ve size en doğru fikirleri vereceğinden emin olduğunuz bir yakınınızın veya arkadaşınızın fikrini alın. Gittiğiniz moda evlerindeki görevliler de bu konuda yardımcı olacaklardır. 

Galeride gelinlik + pelerin tarzı modeller de göreceksiniz. Ziyaretiniz için teşekkür ederim.
 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Cildi Aydınlatan Akne Karşıtı Papaya, Bal ve Limon Maskesi

Cildi aydınlatan akne karşıtı papaya, bal ve limon maskesi aynalarda parlak, kusursuz bir cilt görmenize yardımcı olur. Yara izlerini ...