1 Ekim 2017 Pazar

Birbirinden Şık 25 Sigaret Pantolon Kombini
Satırlarıma sigaret pantolon hakkında biraz bilgi vererek başlamak istiyorum sayın ziyaretçiler. 1950'li yıllarda Hollywood yıldızları tarafından giyilerek popüler olan bu pantolon modeli 60'lı yıllarda Audrey Hepburn'un kullanımıyla ölümsüzlük mertebesine ermiş. Bir zamanların popüler kıyafetleri başka dönemlerde tekrar piyasaya sürülürken değişim geçirebiliyor, bu yüzden internet ortamında tam olarak bu tanıma uymayan modeller de görebilirsiniz ama esas olarak yüksek belli, boyu çoğunlukla ayak bileğine kadar gelen ve sigara gibi düz ve dar bir şekilde inen pantolonlar bunlar. Bazı kaynaklarda skinny pantolonlarla bir tutulmuşlar ama aslında sigaret pantolonların darlığının bir skinny pantolonun tayta benzeyen darlığıyla pek alakası yok, kesim dar fakat vücuda sımsıkı yapışık değil. Sizin için derlediğim 25 sigaret pantolon kombini bu konuda fikir edinmenize yardım edecektir.


 Kalem pantolon olarak da anılan sigaret pantolonları üst parçaları, ayakkabı ve çantayı ortama göre ayarladıktan sonra her türlü ortamda giyebilirsiniz. Bu tip pantolonlar ofis kıyafeti olarak giyildiğinde genellikle gömlekle kombinlenir ama iş yerinin kıyafet politikasına göre farklı kombinler de yapılabilir.
Genellikle rahat, klasik ve şık bir tarzı olan sigaret pantolonlar kilolu ve kısa boylu kadınlar  için pek uygun bir alternatif değil. Pantolonun boyunun bilekte bitmesi bacakları kısa gösterir bir kere. Ama mesela siyah sigaret pantolon altına siyah ince çorap ve siyah ayakkabı giyerek bu sorunu çözebilirsiniz. Boyunuz ortanın altında ise ve fazla kilolu iseniz bu tip pantolonların büyük desenleri ve baskıları olanlarından uzak durmalısınız. Bu durumda düz koyu renkli pantolonları veya hafif desenleri olanları tercih ederseniz ve kontrast renkte üstler giymezseniz iyi olur.Dolabınıza klasik bir cazibe katacak parçalar alıyorsanız ve vücut tipiniz de uygunsa bu tarz bir veya birkaç pantolon gayet uygun bir seçim olur. Ofiste, günlük hayatta, bir nikah veya kokteylde, her yerde giyilebilir; yeter ki pantolonunuz ortama uygun bir görünümde olsun ve diğer parçalar da onu, yine ortama uyacak şekilde tamamlasın.Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Kuru Ciltler İçin Sandal Ağacı Maskesi

Sandal ağacı tozu ciltteki kuru, kaşıntılı yamaları ve pul pul görüntüyü tedavi etmek için mükemmeldir. Tahriş olmuş cildi rahatlatır ...