1 Ekim 2017 Pazar

Ne Güzel Yeni Sezon Kazaklar Bunlar!


Romwe'nin kapüşonlu sweatshirleri hakkında yazmak için siteye bakarken yeni sezon kazaklar da ilgimi çekmişti ve onlar için de bir yazı yazsam diye düşünmüştüm. Açılışı üstü pullarla süslenmiş yuvarlak yakalı bir çok renkli kazak ile yapıyorum. Şöyle değişik bir şey, tarz bir kazak arayan ziyaretçilerimizin hoşuna gidebileceğini düşündüm. Açık gri veya hardal rengi bir jean ya da kadife pantolonla güzel olur, değil mi? Kısa bir etek ve külotlu çoraplarla da gider. Gösterişli, süslü bir model olduğu için beraberinde kullanılacak diğer parçaların sade olmasında fayda var.


Bu neşeli kazağı yerinde görmek için şuraya tıklayabilirsiniz. 


İkinci sırada balıkçı yakalı, açık gri renkte bir panço kazak var. 


Detaylar için şöyle tıklayabilirsiniz.  

Şimdi de haki renkte bir kapüşonlu kazak takdim ediciim. Biraz kızım da bakmıştı kazaklara, o beğendi bunu. Biraz sweatshirt tarzında, spor bir model. Daha yakından görmek isterseniz buraya tıklayın. 

Kablo örgü kazak modellerini sever misiniz?  Seviyorsanız bu sırt detaylı gri triko hoşunuza gidebilir. 


Fiyat ve diğer detaylar için buraya tıklayabilirsiniz. 

Bu kahverengi kazağın yakasında ve kol kenarlarında  beyaz şeritler var. Jean pantolon ve beyaz spor ayakkabıyla ne güzel olur. Hardal rengi, krem veya açık bej tonlarında kadife pantolon da yakışır bunun altına. Kombininizi uygun bir botla da tamamladınız mı spor şıklık dedikleri şeyi yakalamış olursunuz.


Buraya tıklayarak bu kazak hakkında daha çok bilgi edinebilirsiniz.  

Sıradaki pamuk karışımlı, kapüşonlu gri kazağın havası kapüşondan aşağıya doğru sarkan dekoratif şeritlerde. Şuraya tıklayarak yakından bakabilirsiniz kendisine.


Önü de, arkası da V şeklinde açık olan bu kazağın ön kısmında bir cep var, arkasındaki açıklığa da V şeklinin bittiği yerde bağlanan şeritler geçirilmiş.


Detaylar için şöyle tıklayın.

Yuvarlak yakasının çevresinde saç örgüsü şeklinde hoş bir detay olan açık mor renkli bir kazakla devam ediyorum programıma. Yerinde görmek isterseniz yol şurada


Bu  model için bohem tarzı kazak diyebiliriz sanırım. Yaka çevresindeki etnik desenler, delik detayı ve saçaklar o tarzın karakteristik unsurları arasında yer alıyor.


Detaylar için şuraya tıklayın.  

Önü ve arkası V şeklinde açık, sırtı şerit detaylı hardal rengi bir kazakla devam ediyorum gösteriye. Yerinde görmek isteyenler için sayfa adresi burada


Sırada açık bordo tonunda, yakası, etekleri ve kol kenarları siyah beyaz şeritlerle süslenmiş V yakalı bir kazak geliyor. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.

 Salaş kazak modellerini seven ziyaretçilerimiz vardır herhalde. Bu V yakalı, çiçek nakışlı, yırtıklı kazak onlar için geliyor: 

 Yerinde görmek için şuraya tıklayabilirsiniz.  

Son olarak derin V yakalı, cep detaylı, khaki tonunda bir kazak ekliyor ve yazımı yayınlıyorum. Şuraya tıklayarak yerinde görebilirsiniz kendisini. Ziyaretiniz için teşekkürler, umarım modeller hoşunuza gitmiştir. Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Kuru Ciltler İçin Sandal Ağacı Maskesi

Sandal ağacı tozu ciltteki kuru, kaşıntılı yamaları ve pul pul görüntüyü tedavi etmek için mükemmeldir. Tahriş olmuş cildi rahatlatır ...