18 Ekim 2017 Çarşamba

Neşeli Bir Doğum Günü İçin Sihirli Pasta Mumu


Güzel bir doğum günü partisi planlıyorsanız pastanın da güzel, enerjik bir sürpriz barındırmasını istemez misiniz? Sihirli pasta mumu tam da bu amaçla tasarlanmış bir ürün. Kapalı haliyle bir çiçeğe benzeyen bu ürün, mumlarını yaktığınız zaman yavaş yavaş açılıyor ve 2 dakika kadar süreyle müzik yayını yapıyor.


Fiyat bilgisi ve detaylar için tıklayınÇocuğunuza bir doğum günü sürprizi yapmak istiyorsunuz mesela, hazırlattığınız pastayı böyle bir detayla renklendirmek hoş olmaz mı? Videoyu izlerseniz göreceksiniz, mumun ortasındaki tek kullanımlık maytaptan yukarıya doğru ışıklar yükseliyor, sonra çiçek yanlara doğru açılıp dönmeye ve müzik çalmaya başlıyor. Bir doğum gününe enerji, renk ve neşe katmak için güzel bir fikir, değil mi?

 

Doğum günleri çocukluk ve ilk gençlik çağlarında özellikle önemlidir. Yıllar geçtikçe en azından bir partiyle kutlanması hayatın o dönemlerinde olduğu kadar önemli görünmemeye başlar ama hemen herkes doğum gününün hatırlanmasından, sözlü olarak tebrik edilmesinden, bir hediye almaktan veya güzel bir sürprize maruz kalmaktan hoşlanır. Sevdiklerinizin doğum günlerini unutmamak için not alın ve küçük de olsa bir jest yapın, bundan hoşlanacaklardır. Ofis ortamında bir arkadaşınızın doğum gününü üstüne sihirli pasta mumu yerleştirilmiş bir pastayla kutlayabilirsiniz mesela, değil mi? Veya ona zevkini ya da ihtiyaçlarını dikkate alarak küçük bir hediye alabilirsiniz. Aile bireyleri, yakın arkadaşlarınız...en azından bir telefon edip iyi dileklerde bulunarak günlerini aydınlatsanız güzel olmaz mı?

2 yorum:

  1. Alnanyada oturuyorum.Banada doğum günümde buna benzer bir mumla süpriz yapmışlardı :))

    YanıtlayınSil
    Yanıtlar
    1. Güzel bir şeyi hatırlatmış oldum desene. Memnun oldum. = )

      Sil

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Kuru Ciltler İçin Sandal Ağacı Maskesi

Sandal ağacı tozu ciltteki kuru, kaşıntılı yamaları ve pul pul görüntüyü tedavi etmek için mükemmeldir. Tahriş olmuş cildi rahatlatır ...