8 Ekim 2017 Pazar

Plaj Düğünü İçin Gelinlik Modelleri (2018)


Aire Barcelona 2018 gelinlik koleksiyonuna bakarken plaj düğünü için gelinlik modelleri başlıklı bir kategori olduğunu gördüm ve bu modelleri ziyaretçilerimizle tanıştırmaya karar verdim. Biliyorsunuz, gelinlik seçerken düğünün konseptine ve mekana uygun bir model seçmek de önemlidir. Plajda evlenmek gibi bir hayaliniz varsa bu koleksiyondaki gelinlikler ilginizi çekebilir.


 Bir kumsal düğünü için gelinlik seçecekseniz kabarık etekli, çok gözterişli, prenses tipi, balo tarzı gelinlik modellerinden uzak durmalısınız. Bu tip modeller plaj ortamında alakasız görünür. Denizin kıyısında, kumların, çakıl taşlarının üstünde yürürken, davetlilerle ilgilenir ve dans ederken bu ortama uygun akıcı, yumuşak kumaşlardan yapılmış modelleri tercih etmelisiniz. İpek muslin kumaştan dikilmiş olan bu Helen tarzı gelinlik gibi mesela.Böyle bir ortamda gelin olacaksanız gelinlik denilince genel olarak akla gelen klasik modellerden uzak durmanız tavsiye ediliyor. Sade ve doğal görünmelisiniz. Gelinliğiniz de süslemeler olabilir ama tepeden tırnağa değerli taşlarla, mücevherlerle bezenmiş bir model olmamalı. Makyajınız, saç modeliniz ve ayakkabılarınız da ortama uygun olmalı.Aire Barcelona'nın sahil düğünü için gelinlik koleksiyonunda V yakalı, askılı, kısa kollu, uzun kollu, sırt dekolteli, bisiklet yakalı, straplez; çeşit çeşit gelinlikler görebilirsiniz. Bohem tarzı gelinlik modelleri de yer alıyor bu zengin koleksiyonda. Modellerin ortak özelliği hiç birinin kabarık etekli olmaması. Uçuş uçuş gelinlik modelleri de, dar kesim parçalar da var. Hepsi birbirinden zarif ve güzel ama hiçbiri çok gösterişli değil. Gelinlik modelinin düğünün konseptine uygunluğu gerçekten önemli, bunu mutlaka dikkate almanızı tavsiye ederim.  İnce veya normal yapılı, orantılı bir vücudunuz varsa kumsaldaki düğününüz için deniz kızı gelinlik modellerini de tercih edebilirsiniz.  Aire Barcelona'da bu kategoride çoğunlukla yarım balık gelinlik tarzı modeller var, yani dizlere kadar değil, kalçaların altına kadar dar kesim olup ondan sonra bollaşan gelinlikler. Plaj ortamında bu tip bir gelinlik giymeyi düşünüyorsanız ideal model budur, tam balık modeller pek uygun olmaz. Satırlarıma burada son veriyorum, fakat ziyaretçilerimiz için özenle hazırladığım plaj düğünü için gelinlik modelleri gösterisi henüz sona ermedi. Aşağıda başka modeller de görebilirsiniz. Ziyaretiniz için teşekkürler.


Sade ve zarif gelinlik modelleri için tıklayın

2 yorum:

  1. Yanıtlar
    1. Beğendiğinize memnun oldum. Bu arada, size yeteri kadar iade - i ziyaret yapamadım ben ama kesinlikle unutmuş değilim. Bugün yarın sizin oralardayım.

      Sil

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Sivilceler İçin Yulaf ve Bal Maskesi

Yulaf ezmesi antioksidanlardan yana zengindir, iltihap karşıtı etki yapar ve birçok dermatolojik rahatsızlığın giderilmesine yardımcı olur. ...