1 Kasım 2017 Çarşamba

Kişiye Özel Fotoğraflı - Mesajlı Çakmak2018 yılbaşı için geri sayım başladı benim açımdan, şimdiden yılbaşı hediyesi, erkek arkadaşa hediye, kız arkadaşa hediye vb. tarzda yazılar yazmaya başlamam lazım ki yılbaşı yaklaşırken 15 - 20 yazı yazmış olayım. Sigara içen yakınlarınızın hoşuna gidebilecek bir hediye alternatifi takdim edicem bu yazıda size; kişiye özel fotoğraflı - mesajlı çakmak. Bu çakmağın ekonomik hediye fikirleri arayanlar için de iyi bir alternatif olduğunu belirtmek isterim.

Fiyat bilgisi ve detaylar için tıklayın


Hediye almak her koşulda insana keyif verir, değerli olduğunu, önemsendiğini hissettirir. Kişiye özel hediye alternatifleri bu duyguları biraz daha yoğunlaştırabilir. Kalem, tepsi, ajanda, çakmak, cüzdan, kahve kupası gibi birçok ürün bu hale getirilebiliyor, bu yüzden hediye alacağınız kişinin hoşuna gidecek tarzda bir ürün bulmakta zorlanacağınızı sanmıyorum. Sigara içmek güzel bir şey değil ama kişiye özel mesaj ve fotoğraf baskılı çakmak sigara içen birine verilebilecek güzel bir hediye gerçekten. Böyle bir ürünü, fotoğrafı ve mesajı uygun bir şekilde ayarladıktan sonra anne veya babanıza, sevgilinize, eşinize, arkadaşlarınızdan birine veya ofisteki amirinize hediye edebilirsiniz.  Çakmağın tek başına zayıf kalacağını düşünüyorsanız yanına küllük, sigara tabakası vb. bir ürün de ekleyebilirsiniz.

Ürünün boyutları 4.5 x 7.5 cm. İki tarafında 3 x 6.5 cm. ölçülerinde metal plakalar var, bunların birine fotoğraf koyuluyor, diğerine de sublimasyon baskı tekniğiyle mesajınız yazılıyor.4 yorum:

  1. Yanıtlar
    1. Sempatik görünüyor, de mi? Ama bana kalsa yazı daha kısa olabilir, Ezgi'ye sevgilerimle falan gibi, yeter sanki. Teşekkürler yorum için.

      Sil

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Kuru Ciltler İçin Sandal Ağacı Maskesi

Sandal ağacı tozu ciltteki kuru, kaşıntılı yamaları ve pul pul görüntüyü tedavi etmek için mükemmeldir. Tahriş olmuş cildi rahatlatır ...