28 Kasım 2017 Salı

Ufak Tefek Cinayetler 6. Bölüm: Şer Birliği Ağır Darbe Alacak!


Star TV'nin Ufak Tefek Cinayetler adlı dizisi heyecanı sürekli ayakta tutan senaryosuyla izleyicilerin ilgisini çekiyor. Dizinin 6. bölümünde, Merve, Pelin ve Arzu'dan oluşan şer birliği, Sarmaşık Mahallesini terk etmekten vazgeçen Oya'nın diğerleriyle beraber yemekteyken gayet hanım hanımcık ve zarif bir şekilde sorduğu bir soru yüzünden ağır bir darbe alacak. Masaya bomba gibi düşen soru şöyle; "E, Arzu'ya siz niye Mehmet'le Burcu'nun ilişkisinden bahsetmediniz?"Arzu 2 kankasının bunu bildiğini öğrenince büyük bir tepki veriyor. Bilmem Merve onu "Bunu şu, şu şahane sebeplerle yaptık" falan diye ikna edebilir mi? Bu bölümde Pelin - Merve - Arzu üçlüsünün bir kopma yaşadığını ve Pelin'le Merve'nin birbirlerini muhitten dışlatmak için uğraştıklarını görecekmişiz. Toplumsal konumunu yükseltmek için yanıp tutuşan Burcu da olaylara kendince dahil olmak için bir şeyler yapacak ve bu da ortalığın iyice karışmasına yol açacak.


Ufak Tefek Cinayetler 6. bölüm için ekran başına geçenler Merve'nin bir şeyler ters gittiğinde, düşünmek ve rahatlamak istediği zamanlarda ve hain operasyonlarından önce hazırlamak adetinde olduğu cheesecake'in yere düştüğünü görecekler. Bu bir işaret olmalı, Merve sağlam sallanacak herhalde. Sinirleri bozulmaya başlıyor olabilir mi? Kısa bir süre için belki, sonra yine toparlanır bence. 

Merve'yi korkuttuğunu düşünen Burcu'yu kötü bir sürpriz bekliyor. Beklesin, kötü sürprizleri hak ediyor kendisi. Bu arada, Oya'nın Pelin - Taylan ve Merve - Serhan çiftleriyle beraber yediği bir yemek sırasında da enteresan şeyler olacak gibi görünüyor. Taylan'ın Oya'nın sevgilisi olduğu lise yıllarını tatlı tatlı anlatması üzerine Pelin epey daralacak.Oya ile Serhan kapalı bir yüzme havuzunda -sanırım- karşılaşıyorlar ve konuşurlarken Oya'nın sesi baya yükseliyor. Konu ne acaba? 6. bölümde anlaşılır herhalde. Bir de, gördüğü bir şeyden dolayı şöyle bir sarsılan Merve görüntüsü var. Onu irkilten şey ne ola ki?

6. bölümün yeniliklerinden biri de Arzu'nun o pasif halinden sıyrılmaya başlaması olacakmış, arz ederim.

1. bölüm için tıklayın

2. bölüm için tıklayın

3. bölüm için tıklayın

4. bölüm için tıklayın

5. bölüm için tıklayın

6. bölüm için tıklayın

7. bölüm için tıklayın

8. bölüm için tıklayın

9. bölüm için tıklayın

10. bölüm için tıklayın

2 yorum:

  1. bir iki bölüm baktım diziye beni pek sarmadı :) Şu aralar Fox ta yayınlanan Kadın dizisi hoşuma gitti ona bakıyorum bakalım nasıl gidecek...Emeğinize sağlık sevgiler

    YanıtlaSil
  2. Beni sardı şimdilik ama düzenli yazabileceğimden emin değilim - çok uzun sürerse hele, hiç olmaz. Kadın dizisi benim de ilgimi çekiyor aslında, birkaç bölüm bakmıştım, tekrarlarını bulmaya çalışıp izleyebilirim.

    YanıtlaSil

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Pronovias 2020 Gelinlik Koleksiyonundan Seçtiklerim

Pronovias 2020 gelinlik koleksiyonu tahminimce kısmen piyasaya sürülmüş sayın ziyaretçiler. Bunu fark edince sizin için bu göz alıcı, ...