21 Aralık 2017 Perşembe

100 Yılbaşı Dekorasyonu Alternatifi


İnternette yılbaşı dekorasyonu konulu öyle güzel görseller var ki dayanamıycam, bir yazı daha yazıcam bu konuda.Evde yılbaşı partisi vermeyi düşünenler için ilham verici olacağını düşündüğüm 100 fotoğraf olacak bu yazıda. Masa dekorasyonu, iç mekan ve dış kapı süslemesi, kavanoz süsleme, merdiven süsleme fikirleri arıyorsanız aşağıya doğru devam edin; birçok örnek topladım.
Bu iş için kullanabileceğiniz pek çok malzeme var. Yılbaşı çorapları, parıltılı yılbaşı süsleri, kurdeleler, mumlar, fenerler, çam kozalakları, çelenkler, kar küreleri, yapay kürkten örtüler, çam kozalakları, eğrelti otları, okaliptüs dalları veya başka yeşillikler...Müstakil, bahçeli evlerde oturanlar evin dış kısmında da süslemeler yapıyorlar. Bir apartman dairesinde oturanlar ise daire kapısını ve / veya evin içindeki birkaç kapıyı süsleyebilirler.

 Bazı süsleri kendi ellerinizle yapma yoluna da gidebilirsiniz, mesela yılbaşına özgü kavanoz süsleme çalışmaları yapmak çok zor bir şey değil. Cam kavanozların içini yılbaşı topları ile, renkli nesnelerle doldurabilir, dış taraflarına parlak ipler veya kurdeleler bağlayabilir, üstlerine simler yapıştırabilirsiniz. Kavanozları yılbaşı dekorasyonu için kullanmanın bir başka yolu da boyayıp üstlerine figürler çizmek. Geniş cam kaseler, vazolar falan da kullanabilirsiniz bunun için.


Bakın bu da güzel bir kendin yap yılbaşı süsü alternatifi. Renklerini, detaylarını zevkinize göre ayarlayabilirsiniz. 


İnternette birbirinden güzel yılbaşı masası süsleme fikirleri bulabilirsiniz. İşte benim seçtiğim birkaç alternatif:

 


Yılbaşı masasını güzelleştirmek için yapılabilecek şeylerden biri de sandalyeleri süslemek.


Dubleks bir evde yaşıyorsanız bu merdiven süsleme fikirleri hoşunuza gidebilir. Komşularınız itiraz etmeyecekse apartmanın dairenizin katındaki merdivenlerini bu şekilde süslemeyi de düşünebilirsiniz. Üçüncü bir alternatif olarak 1 - 2 tane ev tipi merdiveni bu şekilde süsleme yoluna da gidebilirsiniz.


Şimdi size mumlarla dekorasyon fikirleri takdim ediciim. Mumlar yılbaşı ortamlarına çok yakışan geleneksel aksesuarlardır, kullanmanızı tavsiye ederim. Neler yapabilirsiniz onlarla peki? Masanın merkezini süslemek için kullanabilirsiniz mesela. Veya sağa sola içinde mum yanan kavanozlar, fenerler serpiştirebilir ya da metalik bir tepsiye dekoratif yılbaşı aksesuarları ve mumlar dizebilirsiniz.
 Yılbaşı topları ve süsleriyle hazırlanmış olan şu kompozisyona bakar mısınız? Şahane bir yılbaşı masası orta süsü olabilir böyle bir  şey. Veya başka bir yere, mesela bir sehpanın veya dolabın üstüne falan koyulabilir.


Yaratıcı yılbaşı dekorasyonu fikirleri arıyorsanız aşağıdaki patenlerle ve ayakkabılarla süsleme fikirleri ilginizi çekebilir, çok hoş duruyorlar.


Daha fazla yılbaşı dekorasyonu alternatifi görmek isterseniz aşağıya doğru devam edin. Ziyaretiniz için teşekkürler.

4 yorum:

 1. harika görseller teşekkürler canım :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Beğendiğine sevindim. Ben teşekkür ederim güzel yorumun için.

   Sil
 2. amerikalıların ev yılbaşı süslemeleri de çok güzel oluyo yaaa onlar da rüya gibiiii :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Onlar için günlere yayılan bir seremoni, baya bir tören. Bence yeni yılda evin böyle süslenmesinin hiçbir sakıncası yok, bir neşelenme, umutlanma bahanesi olarak bakarım.

   Sil

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Cildi Aydınlatan Akne Karşıtı Papaya, Bal ve Limon Maskesi

Cildi aydınlatan akne karşıtı papaya, bal ve limon maskesi aynalarda parlak, kusursuz bir cilt görmenize yardımcı olur. Yara izlerini ...