3 Aralık 2017 Pazar

Ufak Tefek Cinayetler Bölüm 7: Oya'nın Evinde Bir Casus Var!


Ufak Tefek Cinayetler 7. bölümü ile 2 gün sonra, 5 Aralık 2017'de Star TV ekranlarında olacak. Bölümün fragmanı Merve'nin Oya'nın hayatında biri olduğunu düşündüğünü ve bu erkeğin kimliğini öğrenmek için onun evine bir casus yerleştirmeyi düşündüğünün haberini veriyor. Bu konuyu Pelin ile konuştuğuna göre, araları düzelmiş besbelli. Ama bundan sonra birbirlerine güvenirlerse şaşarım.Ufak Tefek Cinayetler 6. bölüm Merve'nin Oya'nın kapısını çalmasıyla bitmişti ve içeride Edip'le Serhan vardı. Bu sahnenin nasıl sonuçlandığını bilemeyiz ama belli ki Merve'nin ikisinden birinden kuşkulanmasına yol açacak bir şey olmamış - çünkü hala merak içinde.

Fragmanın verdiği diğer ipuçlarına gelince: Oya - Serhan ilişkisi devam ediyor gibi, belki apaçık bir aşk yaşamayacaklar ama bir şeyler paylaşmaya devam edecekler sanki. Bu ikisini de mutlu ediyor. Mehmet'in evini karısına bıraktığını öğrenen Burcu, Arzu'ya karşı iyice bileniyor. Oya'nın evinde bulunan kol düğmesi Merve ile Pelin arasında anlamlı bakışmalara sebep oluyor ama neden öyle bakıştıklarını ancak Salı günü öğrenebiliriz.

1. bölüm için tıklayın

2. bölüm için tıklayın

3. bölüm için tıklayın

4. bölüm için tıklayın

5. bölüm için tıklayın

6. bölüm için tıklayın

7. bölüm için tıklayın

8. bölüm için tıklayın

9. bölüm için tıklayın

10. bölüm için tıklayın

2 yorum:

  1. Dizinin sıkı bir takipçisisin sanırım ama ben hiç izlemedim :) TV izlememe alışkanlığı var bende :)))))

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Yoo, herhangi bir dizinin sıkı bir takipçisi değilim aslında. Kaldı ki gününde izleyememek çok sorun olmuyor, tekrarlar oluyor çünkü. Bu dizinin özelliği şu ki hakkında birkaç yazı yazmaya karar verdim - bunun için de izlemek lazım. Ama çok uzun sürerse yapamam bunu sanırım.

      Sil

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Gönül Yarası (2005)

Yerli yapım Türü : Dram Süresi : 142 dakika