21 Ocak 2018 Pazar

Koç Burcu Kadını - Aslan Burcu Erkeği İlişkisi


Hem sıcak ve harika, hem de sık sık duygusal fırtınalar üreten bir ilişkidir Koç burcu kadını - Aslan burcu erkeği ilişkisi. Gurur duyabileceği bir partneri olmasını isteyen erkek,  en az kendisi kadar hırslı ve kararlı biri olan bu kadının hırslarını ve kendini geliştirmek, daha ileriye götürmek için gösterdiği çabayı onaylar. Ona kendini nasıl özel hissettireceğini de bilir. Kadın da onun muhteşem jestlerini ve romantik tarafını beğenir. Aslan erkeği - Koç kadını ilişkisi, iyi gittiği zaman çok sevgi dolu bir ilişki olabilir, iki tarafın da bu ateşli ve yaratıcı beraberlikten kazanacak çok şeyi vardır.
Bununla beraber,  Zodyak'ın en egemen işaretlerinden ikisi arasındaki bu ilişki çok rekabetçi de olabilir. Bu güçlü ve sağlıklı ortaklık, ego çatışmaları yüzünden çiftin enerjisini ve iyimserliğini azaltıp bozulabilir de.

Kadın, erkeğin himayeci karizmasından ve gücünden çok etkilenir ama onun her zaman hakim olma arzusundan hoşlanmaz. Öte yandan, kadının masumiyeti ve cesareti erkeğin romantik tarafını harekete geçirir, fakat onun agresifliğinden ve dürtüsel hareketlerinden rahatsız olabilir. Yine de, her biri diğerinin karşısında kendini kontrol etmeyi sabırlı olmayı öğrenirse bu ikilinin uyumu olağanüstü derecede iyi olabilir.

Kanında doğuştan bir üstünlük eğilimi olan Aslan erkeği ilişkiler de dahil olmak üzere hayatın her alanında hakim olmayı sever. O, yaradılıştan bir liderdir ve kendisini takip eden hayranları vardır. Genellikle makul, pratik, dürüst, samimi ve sadıktır. Bir Koç kızının karşısında son derecede romantik ve tutkulu bir aşıktır, ona çok cömert ve sıcak davranır. Duygusal, fiziksel ve zihinsel açıdan her zaman güçlü ve dayanıklıdır, bu yönüyle Koç kadınının hayatına yeni bir heyecan getirir.


Koç kadını kendi kararlarını verebilen akıllı bir kadındır, canlılık, heves ve ışıltıyla doludur. Kolay kolay kaybetmez ve bazen başarılarıyla övünür. İmkansızı mümkün hale getirecek, dağları yerinden oynatabilecek güçte büyük bir pozitif enerjiye sahiptir. Güçlü bir kişiliği olmasına rağmen, birçok erkeğin takdir ettiği bir özelliğe sahiptir; bir çocuk gibi masum ve basit bir havası vardır.

Aslan erkeğine aşık olduğu zaman genellikle onun gücüne ve sıcaklığına hayranlık duyan bir kadındır. Yüksek enerjisiyle erkeğe meydan okur, onun varlığının hayatına getireceği zorlukları kabul etmeye hazırdır. Bu erkeğe, onunkilerle eşit seviyedeki gücü ve tutkusuyla eşlik eder. Onun karşısında, başka bir erkeğin karşısında asla davranmayacağı kadar teslimiyetçi davranır. Kadının dürüst hayranlığı erkeğin güvenini ve bilgeliğini arttırır.

Koç kadını, Aslan erkeğinin düşlerini gerçekleştirir ve ona, çok hoşuna gidecek bir şekilde meydan okur. Acımasız yorumları bazen erkeğin egosuna zarar verip tadını kaçırabilir, bencilliği kimi zaman onda şok etkisi yaratabilir ama bilgeliğiyle onu normale döndürmeyi de başarır. Koç burcu kadını - Aslan burcu erkeği ilişkisinde, kadının, erkek kendisine saygı gösterdiği ve onurlandırdığı sürece, ona boyun eğmekle hiçbir sorunu yoktur.


Koç ve Aslan çok dinamik kişiliklerdir, beraber oldukları zaman can sıkıntısı gibi bir sorunları olmaz. Birbirlerini arzularlar ve bu arzuyu sürekli olarak canlı tutabilirler. Akıllı, enerjik, zevkli ve bağımsız Koç kadını zayıf ve hassas insanlardan uzak durur. Aslan erkeğinin gücü, zekası, karizması ve güveni onun için çok çekici özelliklerdir.

Bu ilişkide iki taraf da ateşli, yaratıcı, bağımsız, ve yaratıcı insanlardır. İkisi de geri çekilmeyi sevmezler. Aralarındaki kimyasal uyum çok güçlüdür. Birbirlerinin hayatına heyecan katarlar. Koç kadını aşkını çevresini güzelleştirerek ifade eder. Bunun onun kendini daha iyi hissetmesine yol açtığını bildiği için Aslan burcundan olan partnerini övmeyi sever ve erkek de onun bu duygusuna karşılık verir.

İkisi de başkalarının yardımına ihtiyaçları olduğunu itiraf etmezler, çünkü bu cesaretlerine ve egolarına zarar verir. Ama karşılıklı övgü ve desteklerle birbirlerine yardım etmeye, birbirlerinin ruhunu güçlendirmeye hazırdırlar.


Aslan burcu erkeği - Koç burcu kadını ilişkisi iki tarafı da ısıtacak parlak bir ateş gibidir, fakat ikilinin tartışması durumunda bir yangın da çıkabilir. Koç kızının bu ilişkiye katacağı pozitif unsurlar çoktur, ancak erkeğin onu anlamaya istekli olması gerekir.

O, tutku ve hırs dolu, düşüncelerinin hayata geçirildiğini görmeyi seven, çok aktif, cesur, çaba gösterdiği her alanda kazanmak isteyen bir kadındır. Meydan okumaya, karşı koymaya daima hazırdır ve çok çabuk parlar. Aslan erkeği de kavga sırasında sesini çok yükseltmesiyle bilinir. O da kolay kolay geri çekilmeyen bir insandır. Kadının galip gelme ihtiyacı, küçük bir tartışmanın ateşli bir kavgaya dönüşmesine yol açabilir.

Aslan erkeği, bu kadınla uzun vadeli bir ilişki yürütmek niyetindeyse öfkesine hakim olmayı öğrenmelidir. Koç kadını da, teslim olmayı sevmeyen bu erkeğin karşısında, biraz diplomatik davranmaya çalışması gerekir.

Bu çiftin ilişkisinin iyi gitme potansiyeli büyüktür ve aşklarının sonsuza kadar sürmemesi için pek bir sebep yoktur. Dikkat etmeleri gereken temel nokta, ilişkiyi yıpratabilecek kavgalardan uzak durmaktır. Her ikisi de öfkelerini kontrol edebilirlerse, ciddi ilişki sorunları yaşamaları beklenmez.

İkisi de sıcak, verici ve sevecen insanlardır. İlişkileri romantik ve tutkuludur, aynı zamanda birbirlerinin en iyi arkadaşı da olabilirler. Her biri, diğerinin yüksek beklentilerini karşılayabilecek heyecana ve tutkuya sahiptir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Thelma ve Louise (1991)

ABD yapımı Türü : Macera, suç, dram Süresi : 2 saat 9 dakika