3 Ocak 2018 Çarşamba

Ufak Tefek Cinayetler: 11. Bölüm 2. Fragman Neler Düşündürüyor?


Ufak Tefek Cinayetler 11. bölüm için 6 gün daha beklememiz gerekiyor ama bölümün 2. fragmanı da yayınlandı ve böylece yeni tahminler yürütme veya eskilerini değiştirme olanağımız oldu. İlk fragmanda Merve'nin sinirden tezgahları yumruklamasını Serhan'ın tutuklanmasına yormuştum ama şimdi evlerinin satılması gerektiği için de olabileceğini düşünüyorum mesela. İkisinde de yanılıyor olabilirim o da ayrı mesele.Serhan'ın satılması gerektiğini söylediği ev şu anda oturmakta oldukları ev olsa gerek. Burcu parmağını sallaya sallaya Mehmet'e hayat dersleri verirken, "Ben sana demedim mi, olmaz diye bir şey yok" falan derken başka neye seviniyor olabilir ki o kadar? Merve'nin toplumdaki konumunu, sitenin en güzel evinde oturmasını çok kıskanıyor, Sarmaşık Mahallesindeki varsıl kadınların dünyasına dahil olmak için ölüyor. Arzu ile Mehmet ayrıldıktan sonra evin Arzu'da kalmasına deli olmuş, ancak Mehmet yeni bir ev alabileceklerini söyleyince yatışmıştı. Mehmet ona sınıf atlatacak, onun karısı olunca çok özendiği o kadınların arasına katılıverecekti. Merve kanalıyla sitenin kadınlarına yakınlaşmaya çalışmış, ama fena halde geri püskürtülmüştü. Burcu'nun kapasitesini görmemekle ayıp ediyorlar bence, fırsat verilse maddi, aşağılık, bencil, vicdansız, kötü kadın olmanın kitabını yazabilecek bir insan kendisi.


Serhan - Merve çiftinin düşüşü ne kadar sürer bilinmez, tepetaklak aşağıya da inebilirler, bir noktada toparlanmaya da başlayabilirler. Serhan eski konumuna gelemez sanırım, şirketindeki yolsuzlukta kendi parmağı olmasa da güven kaybedecek. Oya geçirdiği ataklar için terapi görmesinin iyi olabileceğini söylediğinde, çevresindekiler bunu duyarsa bir yatırımcı olarak itibarının düşeceğini söylemişti. Böyle bir olayda daha da fazla düşer o itibar herhalde. Fakat durumun bu kadar dramatik olmaktan çıkacağını sanırım. Şirketi bu hale getirenin Merve'nin abisi olduğu bu bölümde ortaya çıkacak mı acaba? Bu durum Merve'ye neler hissettirecek? Sonuçta, hayatlarını altüst eden olayların asıl sorumlusu Rıza. Serhan da hiçbir şeyden haberi olmayan bir şirket sahibi pozisyonunda değil. Durumun gayet farkında ama asıl sorumluyu bulmayı başaramadı.


Fragmana bakılırsa Serhan bu bölümde ciddi bir panik atak krizi daha geçirecek ve Oya onun yardımına koşacak. Durumu pek umut verici görünmüyor. Kendisinin şirketteki sahtekarlıkta bir rolü olmadığının çabuk anlaşılacağını düşünmüştüm ama öyle olmayabilir.  11. bölümde Oya'dan büyük bir destek görecek sanırım, bu da yakınlıklarını pekiştirecek.Ev satılıyor ve Merve onu kimin aldığını çok merak ediyor. Ufak Tefek Cinayetler 11. bölüm içinde bunu öğrenir miyiz bilemiyorum. Edip alıyormuş bir de? Olur mu ki? Bekleyelim, görelim.

1. bölüm için tıklayın

2. bölüm için tıklayın

3. bölüm için tıklayın

4. bölüm için tıklayın

5. bölüm için tıklayın

6. bölüm için tıklayın

7. bölüm için tıklayın

8. bölüm için tıklayın

9. bölüm için tıklayın

10. bölüm için tıklayın

2 yorum:

  1. Şu diziyi bir türlü anladım desem yeridir 😊bu son yeni bölümün fragmanı çok ilginç geldi bakacagım valla merak ettim 😊emeğine sağlık sevgiler

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Bu akşam neler olacağını merak eden epeyce insan vardır sanırım, baya tuttu bu dizi. Ziyaret için teşekkürler, yine beklerim.

      Sil

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

35 Profesyonel Salon Dekorasyonu Örneği

"Bugün ne yazsam?" sorusuna içimdeki ses " Salon dekorasyonu konulu bir şey yaz istersen" diye cevap verdi, ben de ...