3 Ocak 2018 Çarşamba

Ufak Tefek Cinayetler: Ertelenen 11. Bölümde Neler Olacak?


Dün itibarıyla "Sevgili Google; acaba Ufak Tefek Cinayetler 11. bölüm ne zaman yayınlanacak?" havasına girdiyseniz bendesiniz, ben de aynı şeyi yaptım. Dizinin bölümlerini yazıyorum, bu yüzden de kaçırmamaya bakıyorum. Star TV'yi açıp dizinin yerine bir Recep İvedik filmi görünce şaşırdım. Dizinin 11. bölümü yılbaşı haftası olduğu için bir sonraki haftaya ertelenmiş. Ufak Tefek Cinayetler 11. bölüm için 9 Ocak 2018 Salı gününü beklememiz gerekiyor. Bunu önceden belliymiş galiba ama ben bilmiyordum ve yazımı yazmaya hazırdım.


11. bölüm fragmanı Serhan'ın mahkemeye çıkacağını ve tutukluluk halinin devam edeceğini gösteriyor. Burcu Merve'nin hayatında kötü bir şey olmasına baya sevinmiş gibi görünüyor Mehmet'e Serhan'ın tutuklanmasından söz ederken. Taylan şirketteki parası için endişeli ve bildiğim kadarıyla Mehmet de parasını değerlendirilmesi için oraya yatırmıştı.
Fragmanda sitenin kadınlarının Merve'nin evine saldırdıkları bir sahne var, baya dramatik görünüyor. Oya Merve'ye kocasının işinin durumu hakkında bir şeyler bildiğini belli etmek zorunda kalacak sanırım. Merve bundan hiç hoşlanmayacaktır ama mevcut durumda çok fazla üstünde durmaz diye düşünüyorum. Sonuçta büyük bir derdi var. Aklına bile gelmeyen, daha doğrusu 10. bölümde birazcık gelen ama abisinin rahatlatmasıyla kafasından çıkardığı bir olayın içine düşmüş durumda. 

Serhan'ın işlerinin kötü gitmesi ve hapse girmesi Merve'nin üzüntü ve öfke duymasına yol açıyor tabii ki. Pelin'in bu şartlarda ondan biraz rol çalacağını tahmin ediyorum.
Serhan'la beraber yardımcısı Enver de tutuklandı. Serhan ne kadar süre hapiste kalır, şirketteki dolandırıcılığı yapanın Rıza olduğu ortaya çıkar mı? Kim bilir?Arzu'nun Serhan'ın şirketindeki ağırlığı ve öneminin artacağı da gün gibi ortada. Fragmana bakılırsa yatırım işlerini butik bir şirket üzerinden devam ettirmeyi planlıyor. Serhan'a yardım mı edecek acaba?


1. bölüm için tıklayın

2. bölüm için tıklayın

3. bölüm için tıklayın

4. bölüm için tıklayın

5. bölüm için tıklayın

6. bölüm için tıklayın

7. bölüm için tıklayın

8. bölüm için tıklayın

9. bölüm için tıklayın

10. bölüm için tıklayın

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Sivilceler İçin Yulaf ve Bal Maskesi

Yulaf ezmesi antioksidanlardan yana zengindir, iltihap karşıtı etki yapar ve birçok dermatolojik rahatsızlığın giderilmesine yardımcı olur. ...