7 Nisan 2018 Cumartesi

Dimitrius Dalia Koleksiyonlarından 70 Modern Gelinlik


Dimitrius Dalia gelinlik markası 1994 yılında İsrail Ashkelon'da hizmet vermeye başlamış. Markanın farklı koleksiyonlarından seçtiğim 20 modern gelinlik modeliyle tanıştırıcam bugün ziyaretçilerimizi. Açılışı Tel Aviv koleksiyonundaki gelinlik modelleri ile yapıyorum.İşte bu yazının içinde sıklıkla göreceğiniz seksi gelinlik modellerinden biri. Bu markanın modellerine ilk defa bakıyorum, şöyle bir gözden geçirdim de derin yırtmaçlı ve / veya göğüs dekolteli gelinliklerin sayısı oldukça fazla.
Markanın Tel Aviv koleksiyonundan son olarak orijinal bir yaka kesimi olan, sırtı açık bir yırtmaçlı gelinlik takdim ediciim. Sırada Palace koleksiyonundan seçtiğim parçalar var. Dimitrius Dalia gelinlik modelleri için yumuşak, romantik tül kumaşlar, Chantilly danteli gibi seçkin ve narin danteller ve kristal taşlar kullanılıyor. Zarif nakışlarla bezenmiş olan bu gelinliklerin çoğu modern ve orijinal kesimlerde üretiliyor. 

Sade bir görünümü olan bu tek omuzlu gelinlik modelinin koluna dikkatinizi çekmek isterim, yerleri süpürüyor.İddialı gelinlik modellerini seviyorsanız sıradaki fotoğraf ilginizi çekebilir. Tepeden tırnağa dantelli bir İspanyol kol gelinlik bu, yakası dilimli V harfi şeklinde, omuzları çıplak bırakıyor ve sırtı da açık. 


Fotoğraflara bakarken fark ediyorsunuzdur, ne kadar değişik gelinlik kumaşları bulup kullanıyorlar ve gerçekten çok göz alıcı nakışlar, işlemeler var üstlerinde.

Dimitrius Dalia Diamond gelinlik koleksiyonuna geçiyoruz şimdi. Dimitrius Dalia gelinlik modelleri arasında eklemelerle farklı biçimlerde giyebileceğiniz parçalar da var. Örneğin bu kısa kollu, dar kesim gelinlik yanlardan arkaya giden geniş bir parça eklenerek prenses gelinlik haline getiriliyor. Yine dar bir kesimi olan bu göğüs ve sırt  dekolteli, çiçek nakışlı gelinlik modelinin havası bol miktarda tül kumaş kullanarak dikilen bir üst giyilince tamamen değişiyor. Barcelona koleksiyonuna geçmeden önce şunu belirtmek isterim ki bu Dimitrius Dalia 2017 gelinlik koleksiyonları hakkında değil, bunlardan sadece biri hakkında bir yazı olacaktı. Bir noktada ne oldu, ne düşündüm, ne demeye bütün koleksiyonlara giriştim bilemiyorum. Neyse, başladık bir kere, bitiricez artık. Bu da bitti mi 3 koleksiyon kalıyor. Bitse de kurtulsam havasındayım şu anda, ne yalan söyleyeyim. Koleksiyonun adı Brasil de olabilir bu arada. Kategorinin tepesinde Barcelona yazıyor, fotoğrafların isimlerinde Brasil geçiyor, nedir anlamadım. 
Bakalım Rome koleksiyonunda neler var? Bak bak gözüm döndü bu arada ama öyle düşünmemeliyim, buradan da bir şeyler ekledin mi 2 koleksiyon kalacak, onların da birini bitirdin mi 1 kalacak, onun da sonuna gelip "Yayınla" butonuna bastın mı bitecek bu iş, ha gayret falan diye düşünmeliyim.
Sırada Dimitrius Dalia Paris gelinlik koleksiyonu var. Paris manzaraları eşliğinde gümbür gümbür geliyorum sevgili Google; bekle beni, son 2 koleksiyonu da yazdığım gibi yayınlıycam yazımı.


Şunu önemle belirtmek isterim ki gerçekten azmin elinden hiçbir koleksiyon kurtulamaz sayın seyirciler. Markanın Summer Haute isimli koleksiyondan da birkaç model seçip bastım mı bitecek bu iş. Çok mutluyum şu anda. Ziyaretiniz için teşekkür ederim, yine gelin.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Cildi Aydınlatan Akne Karşıtı Papaya, Bal ve Limon Maskesi

Cildi aydınlatan akne karşıtı papaya, bal ve limon maskesi aynalarda parlak, kusursuz bir cilt görmenize yardımcı olur. Yara izlerini ...