9 Nisan 2018 Pazartesi

Mango'dan Yeni Sezon Büyük Beden Kıyafetler


Mango büyük beden koleksiyonuna çoktan beri bakmamıştım. Bakmışken bir de yazı yazayım dedim tabii, durur muyum? Bol görselli, renkli bir yazı olacak bu. Koleksiyon oldukça zengin, günlük hayatta veya iş ortamında giyebileceğiniz parçalar da var; partiler, düğünler için üretilmiş kıyafetler de. Kilolu ziyaretçilerimizin bunca çeşit arasında kendilerine göre bir şeyler bulabileceklerini sanıyorum.


Şu ince askılı, çiçek işlemeli büyük beden elbise nasıl görünüyor?


Genç büyük beden kıyafetler arayanlar Mango'da bir şeyler bulabilirler, öyle görünüyor. Bu askılı, kloş etekli fuşya elbise güzel mesela.


Koleksiyondaki jean modellerinden birkaç örnek gelecek şimdi de. 
Bu truvakar kollu, V yakalı, yaka çevresi işlemeli kot elbise yaz sezonu için şöyle püfür püfür kıyafetler arayanlar için güzel bir alternatif olabilir.


Sırada ne var, beli lastikli, önden 2 cepli bir haki şalvar pantolon var. Onu yine şalvar kesimli bir başka pantolon takip edecek. Bunun rengi donuk mavi ve öndekilerin dışında arkada da 2 cebi var.
Büyük beden abiye arayan sayın ziyaretçilerimiz; bu kısa, kolsuz, sırt detaylı, parıltılı siyah elbise hoşunuza gider mi acaba?


Ya bu boyundan bağlamalı, üst kısmı işlemeli zümrüt yeşili abiye elbiseye ne dersiniz?


Dantel detaylı, uzun, mavi bir elbise geliyor şimdi de. 


Violeta by Mango 2018 ilkbahar yaz koleksiyonunda yer alan parçalardan biri de düğmeli, kıvrılabilir uzun kolları olan bu haki gömlek elbise.


Programıma dökümlü kumaştan dikilmiş yanları şeritli, beli lastikli ve bağcıklı bir çiçek desenli pantolon ile devam ediyorum. Palazzo pantolon nedir, biliyor musunuz? Çok bol, çok geniş kesimli pantolon demektir. İşte bu tip pantolonların Mango 2018 büyük beden koleksiyonundaki örneklerinden biri:


Bitti mi? Ne münasebet! Şimdi de su yeşili tonunda kısa kollu, omuzları aplike detaylı güzel bir elbise geliyor.


Onu kısa kollu, beli ayarlanabilir bağcıklı, dantel parçalı, dökümlü bir siyah elbise takip edecek. Yazıya ziyaretiniz için teşekkür ederek son vermek istiyorum. Ama sizin için seçtiklerim bitmedi, aşağıda başka modeller de görebilirsiniz.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

255 Fotoğrafla Ev Dekorasyonu Fikirleri (Chango & Co)

Bloga bir süre için sıklıkla dekorasyon konulu yazılar yazmaya karar verdim. Dünya tasarımcılarla dolu ve çok hoş, çok etkileyici şeyl...