10 Nisan 2018 Salı

Yaz Düğünleri İçin 30 Muhteşem Abiye


Birkaç gün önce Sherri Hill 2018 abiye koleksiyonlarından yaz düğünleri için seçtiğim siyah abiye modelleri hakkında bir yazı yazmıştım. Bugün de aynı koleksiyondan seçtiğim farklı renklerdeki balo, parti ve düğün elbisesi modellerinden oluşan bir gösteri hazırlayayım dedim.


Üst kısmı işlemeli ve parıltılı, etekleri tül kumaştan dikilmiş olan bu kırmızı balık etek abiye  iddialı renkleri seven ziyaretçilerimiz için geliyor.Bu yazıda siyah elbiselere az yer vereceğim, çünkü daha yeni yazdım o konuda. Ama birkaç tane ekleyeceğim tabii, siyah gibi bir renkten hiç koymamak olmaz. Şimdi halter yakalı, dar kesim, nakışlı bir elbise gelecek. Koleksiyonda bu elbisenin beyaz ve siyah olmak üzere 2 rengi var.


Cıvıl cıvıl abiyeler bulabilirsiniz bu zengin koleksiyonda, birçok rengin farklı tonları kullanılmış. İşte Hill'in koleksiyonlarından hiç eksik olmayan iki parçalı abiye modellerinden biri:
Markanın lacivert abiye modellerinden birkaç tanesini takdim edeyim şimdi de. En üstteki omuzsuz modelin koyu kiremit rengi ve siyah renkleri de var. Balo elbisesi tarzındaki 2 parçalı elbisenin de yeşil ve pembe alternatifleri mevcut. 


Sırada tepeden tırnağa dantelli, çiçek detaylı bir pembe düğün elbisesi var. Üst kısmı kalçaların altına kadar işlemeli, omuzsuz, asimetrik tül etekli bir gümüş rengi abiye var sırada. Ardından aynı elbisenin şarap rengi olanı gelecek. 
Bu sırt dekolteli, uçuş uçuş sarı elbisenin beyazı da var.Programıma halter yakalı, sırt detaylı, payetli bir elbiseyle devam ediyorum. 3 rengini de takdim ediciim; koyu mavi, kırmızı ve yeşil.
Sherri Hill tasarımı 2018 abiye modelleri arasındaki gezintimiz sırtı pencereli, omuzsuz, kısa bir üst ve balık kesimli, çiçek desenli bir etekten oluşan 2 parçalı, pembe bir kıyafetle devam edecek. Sevgili blogum Bir Kız Bir Ana için yazdığım moda yazılarından birinin daha sonuna gelmiş bulunuyorum. Ziyaretiniz için teşekkür eder, henüz bitmemiş olan bu renkli gösteriyi beğendiğinizi umarım. Arzu ederseniz devam edin, aşağıda başka modeller de olacak.
2 yorum:

  1. Cok güzeller hepsi de. Uzun kiyafet cok giymiyorum ama yine de begeniyorum 😊

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Yazın uzun elbise - etek severim ben. Birkaç tane bulup almak da istiyorum. Bunların içinde de baya beğendiğim şeyler var, omuzları açık olan bordo elbise mesela. Bordo rengini severim.

      Sil

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

255 Fotoğrafla Ev Dekorasyonu Fikirleri (Chango & Co)

Bloga bir süre için sıklıkla dekorasyon konulu yazılar yazmaya karar verdim. Dünya tasarımcılarla dolu ve çok hoş, çok etkileyici şeyl...