31 Ekim 2018 Çarşamba

Sarar 2018 - 2019 Sonbahar Kış Koleksiyonundan Seçmeler


Hiç de hesapta yoktu bugün böyle bir yazı yazmak ama Sarar 2018 - 2019 sonbahar kış koleksiyonu pek hoş göründü gözüme. Ne güzel fotoğraflar çekmişler.
Bir de, bloga ne zamandır bu tarz bir içerik girmediğimi düşününce hislendim; onun da etkisi oldu galiba.Böyle hem kombinler, hem de fotoğraflar güzel olunca mutlu oluyorum. Şu kareli gri blazer ceketin güzelliğine bakar mısınız rica ederim? Pantolon görünmüyor ama kombinin üst kısmında süper bir bordo - gri uyumu var. 


Bu davet kombini de pek havalı görünüyor. Damatlık olarak düşünülebilir veya  şık bir mekanda verilen yılbaşı partisi, mezuniyet partisi gibi etkinliklerde giyilebilir. 


Klas erkek kombini diye buna derler herhalde. Gerçi papyon, mendil ve yaka çiçeği ile 3'ü 1 arada bir görünüm arz ediyor, üst kısmı biraz fazla kalabalık gibi ama müthiş duruyor yine de.Sarar 2018 - 2019 takım elbise koleksiyonundan birkaç örnek gelsin şimdi de. Koleksiyonda birbirinden şık klasik tarz ürünlerin yanı sıra spor giyinen erkekler için de güzel alternatifler var. Hem de baya güzel.Bej - kahve tonları ile jean pantolon kombini bu kadar mı güzel olur? Olur tabii. Aslında bu konuda ayrı bir kombin yazısı da yazabilirim. Yazayım ilk fırsatta. 


Bazı fotoğrafları daha bir zevkle eklerim bloglarıma. Sarar'ın 2018 - 2019 sonbahar kış erkek modası konulu bu fotoğrafları gibi. 

Bordo rengi erkek giyim koleksiyonlarında çok kullanılıyor son yıllarda. Kullanılsın tabii, erkekleri böyle güzel bir renkten mahrum etmemek lazım. Bu gri zemin üzerine kamuflaj desenli blazer - yelek takım değişik ve hoş göründü bana. Siz ne dersiniz?


Sarar 2018 blazer modelleri arasında gardırobunuza layık parçalar bulabilirsiniz. Bütçeniz kısıtlıysa blazer seçerken gri, siyah, lacivert, bej gibi birçok renkle uyum sağlayacak renkte olanları seçmenizi tavsiye ederim. Ceketin omuz dikişlerinin omuzlarınıza mükemmel bir şekilde oturduğundan emin olun; bu çok önemlidir. Ne kasmalı, ne de üstünüzden dökülmeli. Pantolon ceket kombini yapacağınız zamanlarda ceket temel bir parçadır; vücut tipinize yakışmasından giyeceğiniz diğer parçalarla uyumuna kadar her şeyini dikkate almalısınız. 
Yazmaya son veriyorum artık. Ama galeride başka fotoğraflar da görebilirsiniz. Ziyaretiniz için teşekkürler. 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Gönül Yarası (2005)

Yerli yapım Türü : Dram Süresi : 142 dakika