11 Kasım 2018 Pazar

2019 Yılbaşı Hediyesi Fikirleri (Beymen)


Yumdum gözümü, hadi siftahını yapayım dedim 2019 yılbaşı hediyesi fikirleri konulu yazıların. Bir anda karar verdim böyle, bugün böyle bir içerik girsin şu bloga; diye düşündüm. Şunu da hatırlatmak lazım ki Kara Cuma (Black Friday) 2018 olayı bu ay gerçekleşecek, ülkemiz için tarih 23 Kasım 2018 Cuma günü olarak belirtilmiş; fırsattan istifade sevdikleriniz ve yakınlarınız için yılbaşı hediyeleri de bakmayı düşünürsünüz belki. Beymen mağazalarında şimdiden indirimli ürünler var, Beymen Colleciton ve Akademia alışverişlerinde yüzde 35 indirim yapılmış mesela. Sonbahara veda ifadesiyle lanse edilen bu indirimden dolayı yukarıda gördüğünüz gri erkek jean pantolon 277 liraya satılıyor. Aşağıda göreceğiniz ekoseli lacivert gömlek ise 257 TL.


Kadına yılbaşı hediyesi fikirleri arayan beyler; aşağıdaki camel rengi kaşmir kazak sizin için güzel bir alternatif olabilir. Fiyatı 712 TL


Daha uygun fiyatlı bir parça olarak aşağıdaki çok renkli ipek twill eşarbı önerebilirim. Fiyatı 290 TL


Çikolataseverler için hediye alternatifleri arayanlara hitap edebilecek bir ürün var sırada. Sütlü ve bitter çikolata (Net 665 gram) çeşitleriyle dolu olan bu kutunun fiyatı 295 TL


Beymen mağazalarından alabileceğiniz 2019 yılbaşı hediyesi alternatifleri o kadar çok ki. Kadınlar ve erkekler için her türlü giyim eşyası, ayakkabı ve çantalar, ayrıca güneş gözlüğü, kol düğmesi, kravat, yaka mendili, kol saati ve fular gibi aksesuarlar ve takıların yanı sıra kozmetik çeşitleri, dekoratif aksesuarlar ve mutfak eşyaları da bulunuyor Beymen'de. Özel ve klas görünümlü bir ofis hediyesi almak istediğiniz bir erkek için aşağıdaki 2'li klasör setini düşünebilirsiniz mesela.


Sevdiklerinizi markanın mağazalarındaki masa saati modellerinden biriyle de mutlu edebilirsiniz. Erkeğe yılbaşı hediyesi fikirleri arayanlar için çok güzel bir parça geliyor şimdi. 66 L kapasiteli olan bu kulplu, çekme mekanizmalı kamuflaj desenli erkek bavul 700 liraya satılıyor. 

Aşağıdaki çiçek baskılı porselen demlik de çaysever bir kadına hediye edilebilir mesela. 


Yılbaşında purosever bir erkeğe hediye almanız mı gerekiyor? Beymen'de yüzde 50 kristal, yüzde 50 çelikten yapılmış 2 farklı renkte puro kül tablası alternatifleri var; onlara göz atabilirsiniz. 


Yukarıda da belirttiğim gibi, Beymen'de seçenek çok. Renk renk dekoratif yastıklar ve tabaklar, banyo setleri, cilt bakımı ve makyaj malzemeleri, parfümler, dekoratif kutular, porselen kase ve sürahiler, kulaklıklar, tepsiler, fincan ve bardaklar ve daha bir sürü şey. Ben birkaç parçayı paylaşıyorum ancak, siz şuraya tıklayıp siteye girerek binlerce alternatif görebilirsiniz. Ben galeriye geçmeden önce 19.5 x 12 cm boyutlarındaki monogram hediye kutusu çeşitlerinden 2 örnek de takdim edeyim size. Bunların içine küçük hediyelerinizi koyabilirsiniz.

Satırlarıma son verirken ziyaretiniz için teşekkür ederim. Yine bekleriz. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Gönül Yarası (2005)

Yerli yapım Türü : Dram Süresi : 142 dakika