18 Kasım 2018 Pazar

Pronovias Siyah Abiye Modelleri 2018 - 2019


Pronovias'ın abiye koleksiyonu çok kalabalık göründü gözüme, çoğunun veya hepsinin yer aldığı bir yazı yazmayı gözüm yemedi. Ben de Pronovias 2018 - 2019 siyah abiye modelleri hakkında yazayım madem; dedim.Programımı girişte gördüğünüz siyah abiye tulum ile açıyorum. Krep kumaştan dikilmiş olan bu tulumun uzun kollarında ve sırtında dantelli tül kumaş kullanılmış. Şimdi de yumuşak tül kumaştan dikilmiş, beden kısmı büyük çiçek desenleriyle süslenmiş, kayık yakalı, evaze etekli kolsuz bir elbise geliyor.


Aşağıdaki siyah balık etek abiye elbiseye ne buyrulur? Çiçek desenleri ve boncuklarla süslenmiş kalp yakalı, dantel korsajı şahane görünüyor. Çok zarif, çok kadınsı.


Pronovias'ın 2019 gece elbisesi koleksiyonundan seçtiğim siyah renkli parçalardan oluşan gösterime kolsuz, kayık yakalı bir elbiseyle devam ediyorum. Önden sade bir görünümü olan bu model, sırt kısmında çarpıcı bir sürpriz barındırıyor. Elbisenin iki yanındaki gümüş rengi boncuk işlemeleri aşağıya doğru inerek yarı transparan tül kumaştan dikilmiş sırt bölgesinde de devam ediyor. 


Sırtı da, göğsü de V dekolteli olan bu zarif krep elbisenin korsajında işlemeli ve güpür aplikli tül kumaş kullanılmış.


Bu asimetrik balık etekli, tek omuzlu siyah abiye elbisenin numarası tül kumaştan dikilmiş olan kolundaki işlemelerde. Sade bir elbiseye hareket katmak için muhteşem bir fikir bu, baksanıza kol detayı nasıl dikkat çekiyor.


Sıradaki uzun kollu model parıltılı abiye elbiseleri sevenler için geliyor. Öyle böyle bir parıltı değil yalnız, baya yanardöner bir parça bu. Sırt dekoltesindeki boncuklu aplike müthiş görünüyor.


Şimdi hiçbir süsü püsü, işlemesi danteli olmayan ama ön kısmındaki derin yırtmaçla çarpıcı bir etki yapan seksi bir elbise takdim ediciim. Sırt kısmında da V şeklinde derin bir dekoltesi var.


Programıma krep kumaştan üretilmiş tül korsajı boncuk işlemeleriyle süslenmiş V dekolteli bir elbiseyle devam ediyorum. 


Bu halter yakalı, balık etekli siyah krep elbise yan taraflarına ve sırt bölgesine koyulan gümüş rengi metalik apliklerle hareket kazandırılmış.


Aşağıdaki deniz kızı kesimli, uzun kollu, kayık yakalı, boncuk işlemeli siyah gece elbisesi feminen ve zarif bir görünüme sahip. Elbisenin yan taraflarında ve sırtında yarı transparan tül kumaş kullanılmış.


Koleksiyondaki parıltılı elbiselerden biri daha geliyor şimdi. 


Böyle ihtişamlı, çarpıcı 2019 yılbaşı elbisesi modelleri arayanların ilgisini çekecek modellerle dolu olan bu zengin ve güzel koleksiyondan seçtiğim uzun tül kollu, V yakalı, dantel ve boncuk detaylarıyla bezenmiş bir elbise var sırada. 


2 fotoğraf daha ekliyor ve Pronovias siyah abiye modelleri konulu yazımı internet boşluğuna bırakıyorum artık. Bir başka moda yazısında görüşmek üzere.


1 yorum:

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Sivilceler İçin Yulaf ve Bal Maskesi

Yulaf ezmesi antioksidanlardan yana zengindir, iltihap karşıtı etki yapar ve birçok dermatolojik rahatsızlığın giderilmesine yardımcı olur. ...