5 Kasım 2018 Pazartesi

Rosa Clara Gelinlik Koleksiyonları 2019: Couture


Aslında en fazla 1 saat sonra bilgisayarı kapatıp dışarıya çıkmaya hazırlanmam gerekiyor ama ne hikmetse külliyetli bir moda yazısına başlayacağım tuttu. Neyse, acelesi yok, gide gele 1 - 2 günde tamamlanır. Konumuz Rosa Clara markasının 2019 gelinlik modelleri. Birbirinden güzel gelinliklerden oluşan bu gösteriyi beğeneceğinizi umuyorum.
Programıma markanın Couture koleksiyonundan ince askılı bir balık etek gelinlik ile başladım, iki farklı şekilde kullanılabilen bir modelle devam ediciim. Normalde işlemeli tül kumaştan derin V yakalı bir korsajı olan dar krep etekli bir gelinlik bu. Ama isterseniz üstüne uçuş uçuş bir tül etek giyerek havasını değiştirebiliyorsunuz.

Önü ve sırt kısmı V şeklinde açık olan Penelope, boncuk işlemeli şahane Chantilly danteli korsajı ile dikkat çekiyor. Yırtmaçlı gelinlik modellerini seven gelin adayları için tasarlanmış cesur bir parça. 


Zevkli bir kesimi olan seksi bir gelinlik arayan ve Yunan tarzı gelinlik modellerini seven kadınlar; sıradaki model sizin için geliyor. Rosa Clara Couture 2019 koleksiyonundan seçtiğim bir başka çift kullanımlı gelinlik modeli geliyor şimdi. Bu kolsuz, kısa gelinlik üstüne giyilen dantel ve tül karışımı uzun bir etekle asimetrik bir görünüme bürünüyor. Uçuş uçuş gelinlik modellerini tercih ediyorsanız kısa kollu, V yakalı Malec size hitap edebilir.


 Rosa Clara'nın 2019 gelinlik modelleri arasında yer alan bu korsajı güpür dantel aplikeli, çarpıcı gelinliği de 2 farklı şekilde kombine edebilirsiniz. Düğün töreni sırasında size prenses havası verecek olan geniş üst eteğiyle giydikten sonra, düğün sonrasındaki yemek vb. bir etkinlik sırasında daha rahat olmak için bu eteği çıkarıp daha düze ve dar kesimli halini kullanabilirsiniz.Korsaj kısmı işlemeli dantelden, etekleri tül kumaştan dikilmiş olan Marissa, omuzlardan aşağıya doğru sarkarak derin dekolteli yakasına hava katan tül kuşaklarla dikkat çekiyor. Krep kumaştan dikilmiş olan yer yer dantel detaylı, uzun kollu, sırt dekolteli bir gelinlik geliyor şimdi: Sırada boncuklu dantel korsajıyla çarpıcı bir kontrast yaratan tamamen ipek organze kumaştan dikilmiş etekleriyle göze çarpan güzel bir prenses tarzı gelinlik geliyor.


Sade ve zarif bir krep gelinlik olan Naipe'nin omuzlarda ve belin iki yanındaki boncuklu ve püsküllü aplikelerle birleşen, mücevherlerle süslenmiş sırt detayına hayran kalacaksınız. Açıklamasında öyle bir şey yazmıyor ama fotoğraflara bakılırsa bu modele uzun kol ilavesi de yapılabiliyor.Nasıl, eklediklerim arasında hoşunuza giden bir model var mı? Ama aşağıdakileri de görmeden karar vermeyin derim, daha çok fotoğraf var. Ziyaretiniz için teşekkürler bu arada, yine bekleriz.1 yorum:

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Kuru Ciltler İçin Sandal Ağacı Maskesi

Sandal ağacı tozu ciltteki kuru, kaşıntılı yamaları ve pul pul görüntüyü tedavi etmek için mükemmeldir. Tahriş olmuş cildi rahatlatır ...