16 Kasım 2018 Cuma

Stephanie Allin Gelinlik Modelleri 2019 (Love Stories)


Love Stories (Aşk Mektupları) ismini vermiş Stephanie Allin 2019 gelinlik modellerini sergilediği koleksiyonuna.Ünlü tasarımcı gelin adaylarını bu zamansız, zarif modellerle kendi aşk hikayelerini yaratmaya davet ediyor. Koleksiyonda farklı zevklere hitap edecek parçalar yer alıyor; sade ve minimalist, romantik veya gösterişli.


Havanna, ince askılı, sade bir korsajı takip eden katmanlı ve püsküllü etekleriyle insanı büyülüyor. Modelin daha göz kamaştırıcı ve seksi olması için, eteğin alt kısmına astar koyulmamış.


Alexa Ivory, Allin'in 2018 gelinlik koleksiyonunun (La Vie en Rose) çok sevilen bir modelinin fildişi renkli versiyonu. Gelinliğin 2018 versiyonunda işlemeler yumuşak pembe tonunda, bu model ise tamamen fildişi rengi olarak tasarlanmış. Aşağıda iki alternatifi de görebilirsiniz. 
Omuzlarından ve tam kloş eteğinin içinden zarif taç yaprak detayları geçen kalp yakalı, nefis bir parça var sırada. 2019 prenses gelinlik modelleri sizi ilgilendiriyorsa rüya gibi gelinliği görmelisiniz. Böyle bol dantelli modelleri tercih ediyorsanız sade gelir belki, bilmiyorum ama çok havalı duruyor. Hareketli, romantik, feminen ve şaşırtıcı derecede hafif.

Yine taç yapraklarıyla süslenmiş bir gelinlik geliyor şimdi. Yumuşak krep kumaştan dikilmiş olan bu güzel balık etek gelinlik uzunca kuyruğuyla hareket kazanıyor. 
Stephanie Allin'in 2019 gelinlik modelleri arasındaki gezintimize bir başka deniz kızı kesim gelinlikle devam ediyoruz. Bu seferki ince boncuk detaylarıyla bezenmiş dantelli kumaştan dikilmiş. Bu modeli 2 şekilde kullanabiliyorsunuz: İlk fotoğraftaki gibi ince askılı bir model olarak veya kollarınıza gelinliğin kumaşından dikilmiş olan manşetleri takarak. Bence manşetli hali daha güzel.
Tüy detaylarıyla süslenmiş olan tam kloş kesimli "Vegas" isimli etek koleksiyonun bomba parçaları arasında yer alıyor. Bu göz alıcı tül etek el işçiliğiyle süslenmiş kolsuz bir üstle beraber giyilmiş ve ortaya çarpıcı bir 2 parçalı gelinlik modeli çıkmış. Stephanie Allin'in 2019 yılı için hazırladığı koleksiyon kadın formunu mükemmel bir şekilde vurgulayan modern, karmaşadan uzak bir stilde tasarlanmış parçalardan oluşuyor. Sade bir şekilde tasarlanmış olan modellere uyumlu bir pelerin veya ceketle hareket kazandırmak mümkün. İşlemeli, desenli tüller ve dokulu dantel kumaşlarla hazırlanmış gelinlikler ise daha gösterişli modelleri tercih eden gelin adaylarının beklentilerini karşılıyor. 

Bu kanaldan ayrılmayın, gösteri daha bitmedi. Daha başka fotoğraflar ekliycem. Ziyaretiniz için teşekkür eder, iyi seyirler dilerim. 
1 yorum:

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Gönül Yarası (2005)

Yerli yapım Türü : Dram Süresi : 142 dakika