3 Kasım 2018 Cumartesi

Ufak Tefek Cinayetler Dizisinden Dekorasyon Fikirleri


Ne zamandır bir köşede bekleyen Ufak Tefek Cinayetler dekorasyon fikirleri klasörümü bugün değerlendireyim diyorum artık.Ev dekorasyonu yaparken fikir alabileceğiniz fotoğraflarım olduğunu düşünüyorum. E, başlayayım madem.


Arzu, yatak odası dekorasyonu için çiçekli duvar kağıdı kullanmıştı ve 3. bölümde yatağının üstünde çiçekli nevresim serilmişti. Burcu ile tartışırlarken onun çiçekli nevresimlerin modasının geçtiğinden söz etmesi üzerine evine geldiğini, yatak odasına kadar girdiğini anlamış ve öfkeyle odayı altüst etmişti.Merve'nin mutfağı, tam olarak o kocaman evindeki koyu kırmızı mutfak; dizinin odak mekanlarından biriydi uzun süre için. Merve Aksak burada hain planlar eşliğinde meşhur cheesecake'lerini yapıyor, konuklarını ağırlıyor, parti organizasyonları planlıyordu.
Gelelim dizideki başka mutfak dekorasyonu fikirlerine:


Sırada Pelin'le Taylan'ın evinden salon dekorasyonu fotoğrafları var. 

Güzel, yeşil, konforlu Sarmaşık Sitesi birbirinden çarpıcı ve şık bahçe dekorasyonu fikirleri için de güzel bir malzeme teşkil ediyordu.  Bu yazıda birkaç örnek göreceksiniz ama evler ve bahçeler için ayrı bir yazı yazmayı planlıyorum aslında. Fotoğraf bol, bir yazı daha çıkarsam fena mı olur?


Dekorasyonda tablo kullanımı örnekleri ve aynalarla dekorasyon fikirleri de vardı dizideki mekanlarda. Şimdi de onlardan birkaç örnek görelim.
Aşağıdaki tablo dizinin 6. bölümünde, hain planların tartışılmaz ismi Merve Aksak yüzünden diziye girmişti. Oya Toksöz için bir mesajdı bu; evli ve çocuklu olmadığını vurguluyordu. Tabloyu Serhan Aksak ile beraber astılar. Daha sonra, bir türlü çocuk sahibi olamayan Oya Serhan'dan hamile kalıp bir erkek çocuğu dünyaya getirdi.Ufak Tefek Cinayetler dizisinden dekorasyon fikirleri konulu gösterimize antre dekorasyonu fikirleriyle devam ediyoruz. Evlerin girişleri ve holleri de özenle dekore edilmişti. Gökçe Bahadır tarafından canlandırılan Doktor Oya Toksöz karakterinin çalışma köşesi burası. İlk oturduğu evdeki galiba. Oya'nın yaşadığı evlerden oturma odası dekorasyonu fikirleriyle devam edelim programımıza. 


Burcu ile Emre'nin yaşadığı evdeki oturma grubu 2 tane krem rengi koltukla biri deri, biri desenli olmak üzere 2 kanepeden oluşuyor.Ne toplantılar gördü karşısında 2 de koyu renkli koltuk olan bu kanepe.
Aşağıda Oya'yı, neredeyse her zaman tercih ettiği ton sür tarzı kombinlerinden birine bürünmüş, herhalde çalan kapıyı açmaya giderken görüyorsunuz. 


Arzu, çiçek desenli kanepesinin önüne de çiçekler yerleştirmiş. Hatta duvarda da bir çiçek tablosu asmış.


Aşağıdaki fotoğraflar 7. bölümden. Merve Okul Aile Birliği ile ilgili bir şeye kızmış, sitedeki kadınların yardımcılarının evden ayrılmasını ayarlamıştı. O konuyla ilgili sahneler.

Konu ilginizi çektiyse galeride başka fotoğraflar da görebilirsiniz. Ziyaretiniz için teşekkürler.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Cildi Aydınlatan Akne Karşıtı Papaya, Bal ve Limon Maskesi

Cildi aydınlatan akne karşıtı papaya, bal ve limon maskesi aynalarda parlak, kusursuz bir cilt görmenize yardımcı olur. Yara izlerini ...