24 Kasım 2018 Cumartesi

Yay Burcu Kadını - Terazi Burcu Erkeği


Bazı ilişkiler vardır ki çiftin arasındaki uyum ve pozitif enerji başkalarına da bulaşır. Yay burcu kadını - Terazi burcu erkeği ilişkisi bunlardan biridir işte. Bu adamla kadının istekleri, idealleri, zevk aldıkları şeyler birbirine benzer. Beraberlikleri gayet eğlenceli olur.İkisi de sosyal etkinliklere katılmayı, yeni birileriyle tanışmayı severler. Konuşacak şey bulamadıklarını pek göremezsiniz, sohbetleri uzun ve keyifli olur. İki taraf da macerayı seven, özgür ruhlu insanlardır. Daha tanıştıkları anda birbirlerini çekici bulurlar. Mizah yeteneğine sahip oldukları için beraberlikleri espriler ve gülüşlerle doludur. İkisi de başkalarına iyi niyetle yaklaşırlar ve yardımcı olmayı severler.

Terazi erkeği - Yay kadını ikilisinin pek çok ortak noktası vardır ve aralarındaki uyum gerçekten derindir ama hiçbir sorun yaşamayacaklarını söylemek mümkün değildir tabii ki. Bu ilişkide erkek tarafı daha duygusaldır, daha ince düşünür; kadın ise bazen haddinden fazla, düşüncesizce dürüst olabilen bir insandır. Bu ilişkiyi hırpalayabilecek temel sorunlardan biridir bu. Erkeğin kararsız doğası ve ilişkide hakim taraf olmak istemesi de kadını sinirlendirir. O esnek bir kişiliği olan bir insandır ama üstünde baskı kurulmasına, hayatına fazla müdahale edilmesine izin vermez. Başka sorunlar da yaşayabilirler. Ama gerek aralarındaki doğal uyum sayesinde, gerekse ikisi de kin tutmadıkları için sorunlarını çözmeleri çok zor olmaz.


Bu beraberlik renkli bir kişiliği olan sosyal, dürüst, hürriyetine düşkün, aşık görüşlü, enerjik bir kadınla birçok yönden ona benzeyen bir erkeğin beraberliğidir. Terazi erkeği romantik, neşeli, çatışmayı sevmeyen, maceracı, mizahı seven bir adamdır. Bu ikili birbirlerini tamamlar ve dengelerler. Erkeğin tartışmayı sevmeyen, diplomasi yeteneği olan biri olması kadının gerçekten kızdığı zamanlarda ortaya çıkan kısa süreli ama şiddetli öfkesini dengeler örneğin.

Ayrıca birbirlerine destek olmayı da iyi başarırlar. Hareketli ve umutlu Yay kadını, partnerine istediklerini elde etmesi, daha iyi bir kariyere ulaşması için destek verir. Ve aynı şekilde karşılık görür. Onlar hem birbirlerine, hem de çevrelerindeki insanlara pozitif enerji veren insanlardır. Birbirlerinin hem dostu, hem de aşığıdırlar. Aralarındaki bağ doğaldır ve oldukça güçlüdür.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Gönül Yarası (2005)

Yerli yapım Türü : Dram Süresi : 142 dakika