5 Aralık 2018 Çarşamba

38 Fotoğrafla Ev Dekorasyonu Fikirleri (Laura Santos Interiors)


Hoş geldiniz sayın ziyaretçi. Laura Santos Interiors tasarımı ev dekorasyonu fikirlerinden oluşan gösterimi beğeneceğinizi umuyorum.Programıma New York - Manhattan semtinin Tribeca Mahallesi'nde yer alan bir apartman dairesinden görüntülerle başlıyorum. Modern tarzda dekore edilmiş, ferah görünümlü bir daire burası. 


Firmanın dekoratörleri Manhattan West Village'de bulunan konak tarzındaki bu evi de yine aydınlık ve sade bir tarzda dekore etmişler. Aşağıda bu evden bir salon dekorasyonu çalışması göreceksiniz. Şarap rengi iki koltukla bir sehpanın üzerine koyulmuş aynı tondaki çiçeklerin ve dekoratif aksesuarın genel olarak açık, baygın renklerle dekore edilmiş olan bu alanda yarattığı kontrasta dikkatinizi çekmek isterim. 


Bu bölüm de güzel bir şarap rengi - açık yeşil kontrastı örneği teşkil ediyor. Koltuklar desenli duvar kağıtlarıyla uyumlu ve aralarındaki sehpanın üstüne koyulmuş olan çiçekler de perdelerin rengine uyuyor. O çiçek ufacık bir detay ama cam sehpanın üstünde kendini gayet güzel belli ediyor. 


Sırada aynı evin diğer fotoğrafları var. Önce bir modern banyo dekorasyonu çalışması gelecek, sonra da başka bölümler. 


Oradan yine konak tarzındaki başka bir eve geçiyorum. Bu tip evler İngilizce'de "Townhouse" olarak adlandırılıyor. 
Evin yatak odası dekorasyonu sade ve rahatlatıcı bir tarzda tasarlanmış. Modern tarzdaki iki tablo krem - kahve tonlarındaki odaya hafif bir renk katıyor.


Burası da New York 5. Cadde'de büyük, dubleks bir apartman dairesi. Ev sahipleri okumayı seviyorlar herhalde, evde bir sürü kitap var, ne güzel. Küçük bir pencere önü oturma köşesi de var, böyle köşeleri seviyorum ben. 
Laura Santos Interiors'un ev dekorasyonu çalışmaları arasındaki turumuza bir yazlık ev dekorasyonu örneğiyle devam ediyoruz. 

Son olarak bir göl evi dekorasyonu çalışması gelecek. Onları da ekledikten sonra yazıyı yayınlıycam ve uykuyla savaşmayı bırakıp mışıl mışıl uyuycam. Ziyaretiniz için teşekkürler, yine bekleriz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Gönül Yarası (2005)

Yerli yapım Türü : Dram Süresi : 142 dakika