22 Aralık 2018 Cumartesi

Boğa Burcu Kadını - Terazi Burcu Erkeği İlişkisi


Estetiğe, sanata, konforlu ortamlara düşkün olmak açısından birbirine benzeyen bir kadınla erkeğin ilişkisidir Boğa burcu kadını - Terazi burcu erkeği ilişkisi. Burçlar aleminin fazla çaba göstermeden güzel bir beraberlik kuran çiftleri arasında değildirler ama aralarında çok derin çelişkiler de yoktur. İlk zamanlarda birbirlerini cazip bulurlar ve aralarında ters giden bir şey yok gibidir. Fakat daha yakın, daha samimi olmaya başladıktan sonra aralarındaki farklılıklar da ortaya çıkmaya başlar.  Erkeğin dağınık ve kayıtsız doğası düzenli, dengeli, huzurlu bir hayat isteyen kadına sıkıntı verebilir. Bu farklılık çiftin ciddi sıkıntılar yaşamasına yol açabilir.Aralarındaki farklardan biri de erkeğin kararsız biri olmasına karşın kadının gayet kararlı ve mantıklı bir kişiliği olmasıdır. Fakat bu konuda birbirlerini güzel bir şekilde tamamlayabilirler. Terazi Boğa'nın ayrıntılarda kaybolmasını engellerken Boğa da onu daha planlı ve akılcı düşünmeye teşvik edebilir.

Terazi erkeği - Boğa kadını ilişkisinde iki taraf da iyi giden bir ilişkiyi bozacak hareketlerden, sadakatsizlik yapmaktan kaçınır. Kadın da, erkek de ilişkide güven ve dengeye önem veren kişilerdir. Terazi, esnek ve rahat yapısı gereği konuları daha yüzeysel bir açıdan ele alırken Boğa daha derin ve ayrıntılı düşünen biridir. Yine de birbirleriyle sohbet etmekten hoşlanırlar.


Terazi burcu erkeği etkileyici bir tarzı olan, kadınlar tarafından beğenilen, bir sorunu olan yakınları için iyi çözüm yolları bulabilen bir adamdır. Anlayışlı ve nazik doğası onu iyi bir sevgili yapar. Baskıya pek gelemeyen, kendine özel zamanları olmasını talep eden biridir. Boğa kadını bu açıdan sorun çıkarırsa ilişkileri hırpalanabilir. Bu zarif ve kontrollü kadının genelde sakin bir havası vardır fakat onun sınırlarını zorlanırsanız büyük ve yıkıcı öfkesine maruz kalabilirsiniz.

Bu çiftin arasında sorun yaşanmasına yol açabilecek etkenlerden biri de kadının inatçı tutumudur. Ayrıca, huzurlu bir ev hayatını tercih eden Boğa, tam bir sosyal kelebek olan Terazi'nin kalabalık arkadaş çevresiyle sık görüşmesinden rahatsızlık duyabilir. Fakat bu adamın takdir edeceği zarafet, yumuşaklık ve zevk sahibi olmak gibi özelliklere de sahiptir. Terazi onun çabalarının takdir edilmesine, kendisine saygı gösterilmesine ihtiyaç duyduğunu anlar ve bunları esirgemez. Tartışmalarda her zaman haklı çıkmaya çalışan bir adam da değildir.

Bu ikili, birbirlerinde beğendikleri özellikleri güçlendirerek ve çaba göstererek ilişkilerini güzelleştirebilirler. Zıt özelliklerinin zaman içinde sorunlara yol açması neredeyse kaçınılmazdır ama problemleri genellikle beraberliği mahvedecek kadar büyük olmaz. Karşılıklı saygı ve anlayışla bunları aşmaları mümkündür.

Yay burcu kadını - Terazi burcu erkeği için tıklayın


1 yorum:

  1. Yorumlarınız çoğunlukla tutuyor.Devamı mutlaka olsun.Kaleminize sağlık

    YanıtlayınSil

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Sivilceler İçin Yulaf ve Bal Maskesi

Yulaf ezmesi antioksidanlardan yana zengindir, iltihap karşıtı etki yapar ve birçok dermatolojik rahatsızlığın giderilmesine yardımcı olur. ...