11 Aralık 2018 Salı

Sottero and Midgley Gelinlik Modelleri 2019 ("Bardot" Gelinlik Koleksiyonu)


Hem romantik bir havası olan, hem de benzersiz karmaşık detaylarıyla patlayan bir gelinlik koleksiyonu arıyorsanız bu yazıya konu olan koleksiyondan başka bir yere bakmayın. Tam olarak bu özellikleri taşıyan Sottero and Midgley 2019 gelinlik koleksiyonu Ekim ayı başlarında New York Gelinlik Moda Haftası'nda görücüye çıkarıldı. Karmaşık, zengin nakışlar, cesur yaka tasarımları, kabarık, fırfırlı, kuyruklu etek kesimleriyle son derecede kadınsı ve lüks bir havası olan bu gelinlikler arasında koleksiyona ismini veren "Bardot" modelini takdim ediyorum başlangıç olarak. Bu klasik havalı, balo tipi gelinlik Swarovski kristalleri ve boncuklarla süslenmiş geometrik desenli korsajı ve tül kumaştan hacimli etekleriyle nefes kesici görünüyor. Geleneksel ve modern tarzların dengeli bir şekilde harmanlandığı koleksiyon için zamansız gelinlik kumaşları günümüze özgü figürler ve desenlerle süslenmiş. Sıradaki model vintage romantizminin ve modern zarafetin mükemmel bir bileşimi mesela. Mikado ipeğinden geniş eteğin üstüne boncuklu dantel kumaştan bir korseden oluşan bu straplez gelinliğin yine boncuklu dantelden dikilmiş olan kol detayı ayrıca satılıyor. 
Sırada kalçaların altına kadar gelen dar kesim kısmı boncuk işlemeli dantelden, uçları işlemeli eteği tül kumaştan dikilmiş bir balık etek gelinlik var. Bu modelin çıkarılabilir askıları ayrıca satılıyor. 

Düğününüzde tepeden tırnağa romantik dantel motifleriyle süslenmiş bir prenses gelinlik giymek istiyorsanız boncuklu bir kemeri de olan bu straplez kesim, kalp yakalı model size hitap edebilir.
Sıradaki siyah gelinlik geleneksel gelinlik modellerini tercih etmeyen kadınlar için tasarlanmış. Önde derin bir V yakası olan bu modelin sırt kısmı da V şeklinde dekolteli. Katmanları tül kumaş, Chantily danteli ve dantel motiflerinden oluşan sıradışı bir gelinlik bu. 
Sottero ve Midgley markasının 2019 gelinlik modelleri için en ince, en seçkin satenler, tüller ve danteller kullanılmış. Vintage ve modern detayların kullanıldığı tasarımlarla etkileyici bir stil çeşitliliği olan bu koleksiyondan güzel bir deniz kızı gelinlik takdim edicem şimdi. Boncuklu danteller ve Swarovski taşlarıyla bezenmiş askılı korsesi ve ön kısmı A tipi, arkası fırfırlı  ve geniş tül etekleriyle sizi bir modern zamanlar prensesine dönüştürecek olan bir gelinlik geliyor şimdi.
Sırada vücuda oturan bir kesimi olan, üstüne dantel motifler işlenmiş tül kumaştan dikilmiş, arkası V şeklinde açık kolsuz bir gelinlik var. Ayrıca satılan  yine dantel motifleriyle süslenmiş tülden uzun bir pelerini de var bu modelin. 


Satırlarıma burada son verirken ziyaretiniz için teşekkür ederim. Konu ilginizi çektiyse bu kanaldan ayrılmayın, aşağıda başka modeller de olacak.*************************
********************************************************************************************************


*************************************************

*****************************************************************


******************


*******************
1 yorum:

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Gönül Yarası (2005)

Yerli yapım Türü : Dram Süresi : 142 dakika