4 Şubat 2019 Pazartesi

Sevgili Saati Modelleri 2019


10 gün sonra Sevgililer Günü ve ben 1 hafta içinde bu konuda 2 - 3 yazı daha yazmak istiyorum. 2019 sevgili saati modelleri hakkında yazmak bir süredir aklımdaydı, bugün onu halledeyim bari.Şunu belirteyim önce; baktığım sitelerdeki
çift saatleri fiyat olarak 60 - 150 TL arasında değişiyor.  Modellerin bir kısmını sergiliycem sadece, ismini verdiğim sitelere girerek daha fazlasını görebilirsiniz. 
TakıBu sitesinden seçtiğim modellerle başlıyorum programıma. Önce 100 liralık ürünlerden birkaç örnek gelecek. En yukarıdaki gümüş rengi modelin fiyatı da 100 TL

Aşağıdaki modellerden birini almak için 128 TL ödemeniz gerekiyor.


120 liralık modellerden birkaç örnek geliyor şimdi de:TakıBu'dan seçtiğim son modellerin fiyatı 90 TLÇiftler için tasarlanmış saatler güzel bir Sevgililer Günü hediyesi olabilir diye düşünüyorum. Özellikle kadının da, erkeğin de saat kullandığı çiftler için iyi bir alternatif, neden saatler bir örnek olmasın? Devam edelim öyleyse. İşte YekModa sitesinin 70 liralık saatlerinden birkaç örnek:


Böyle bir şey almak konusunda düşünürken partnerinizin bundan hoşlanıp hoşlanmayacağını da göz önünde bulundurmalısınız diyor ve programıma devam ediyorum. Aşağıdaki saatlerin fiyatı 60 TL.

Sıradaki sevgili saati modelleri YekModa'da 100 liraya satılıyor. Şu modeller de 100 TL ve şöyle bir özellikleri var: 2 saatle beraber bir tespih ve 2 tane de bileklik geliyor. Bilekliklere harf, tespihe de harf - isim yazdırabiliyorsunuz. 
Aşağıdaki 4 modelin içinde size hitap edeni var mı? 130 lirayı bastırdınız mı, hediye kutusunun içine yerleştirilmiş olarak sizindir. 

Sırada SaatStore sitesinden seçtiğim parçalar var. Bu sitedeki saatlerin büyük kısmı 100 TL. İşte bu fiyata alabileceğiniz saatlerden bazıları:
Gösteri burada sona eriyor, birkaç söz edip yazımı yayınlıycam. Sevgiliye hediye olarak bu ürünlerden almayı düşünürseniz zaman kaybetmeden harekete geçmenizi tavsiye etmek isterim öncelikle. İnternet üzerinden aldığınız ürünler size kargoyla gelecek, bir aksilik çıkması ihtimaline karşı siparişinizi 5 - 6 gün önceden vermeniz iyi olur. Bu şekilde yapılan alışverişlerde ürünün istediğiniz gibi çıkmaması da mümkün, böylece bunu telafi edecek zamanınız da olur. Hediyenize güzel bir not iliştirmenizi ve gerekirse paketini değiştirmenizi de tavsiye ederim ayrıca. Güzelca ambalajlanmış bir hediyenin etkisi daha güçlü oluyor.

Satırlarıma son verirken ziyaretiniz için teşekkür ederim. Yine buyurun lütfen. 

Bu Yazı Da İlginizi Çekebilir
2 yorum:

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Kuru Ciltler İçin Sandal Ağacı Maskesi

Sandal ağacı tozu ciltteki kuru, kaşıntılı yamaları ve pul pul görüntüyü tedavi etmek için mükemmeldir. Tahriş olmuş cildi rahatlatır ...