16 Mart 2019 Cumartesi

Jovani Abiye Modelleri 2019


Tanınmış bir balo elbiseleri tedarikçisinden, Jovani'den seçtiğim 2019 abiye modelleri ile karşınızdayım sayın seyirciler. Sitede şık ve güzel görünmek istediğiniz düğünlerde, davetlerde, partilerde giymek isteyebileceğiniz modeller gördüm ve bir kısmını olsun size de takdim etmeye karar verdim.Gece elbisesi tarzında, gösterişli parçalar bunlar. Açılışı sim detaylı kırmızı bir elbiseyle yapıyorum. Onu işlemeli siyah tül kumaştan dikilmiş, deniz kızı abiye tarzında bir elbise takip edecek. 


Şimdi de altın rengi saçaklarla süslenmiş kolsuz, pileli, arkadan kanca ve gizli fermuarla kapanan ten rengi bir abiye tulum geliyor. 


Jovani Fashion sitesinde birbirinden gösterişli düğün elbisesi modelleri de, modern ve çekici kısa abiye modelleri de bulabilirsiniz. Birçok tedarikçiyle işbirliği yaparak çalışan deneyimli bir marka bu. Sitedeki tasarımlar ünlü isimler tarafından da giyiliyor.

Önem verdiğiniz, her zamankinden farklı ve çarpıcı görünmek istediğiniz bir davet için abiye seçerken podyumlarda ve kırmızı halı etkinliklerinde giyilen kıyafetlere bakmak karar vermenizi kolaylaştırır. Bunu yaparken boyu ve bedeni itibariyle size benzeyen kişilerin fotoğraflarına bakmayı tercih edin.
Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta da ten renginizle kıyafetin rengi arasında bir denge yaratmak. Teniniz açık renkli ise kırmızı veya lacivert size yakışır. Koyu tenler ise sarı, beyaz, pembe gibi pastel renklerle daha güzel görünür.

Abiyede dar kesim modelleri beğeniyor olsanız bile bedeninize küçük gelen bir elbiseye sığmaya çalışmayın. Kıvrımlarınız pek çekici değilse ve orantısızsa, gereğinden dar bir elbise sizi daha geniş gösterecektir.Mükemmel bir görünüm için kullanacağınız aksesuarların birbiriyle ve kıyafetinizle uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Küpe ve kolye gibi takılar ve ayakkabıların kıyafeti iyi tamamlaması gerekir. Ayakkabılarınız seçtiğiniz elbisenin rengine de, tarzına da uymalı. Kısa bir elbise tercih ederseniz ayakkabıların görünümü daha da önem kazanır. 
Sitedeki 2019 abiye modelleri arasında deniz kızı kesimli elbiseler, kendinizi bir yıldız gibi hissetmenizi sağlayacak gösterişli kırmızı halı elbiseleri, iki parçalı elbiseler, dantelli elbiseler gibi pek çok çeşit bulabilirsiniz. 
Mükemmel abiyeyi seçmek için "Tamam" gibi görünen ilk modelle yetinmek yerine farklı parçalar da deneyin. Böylece kişisel tarzınıza en uygun olan modeli bulabilirsiniz. Şimdi iki farklı şekilde kullanabileceğiniz bir siyah kadife abiye tulum takdim edicem size. Kalp şeklinde bir yaka dekoltesi olan bu kolsuz, bacak kısmı düz kesimli tulumu isterseniz olduğu gibi, dilerseniz önden açık siyah dantel eteğiyle beraber giyebilirsiniz. 
Jovani Fashion 2019 gece elbisesi modelleri arasındaki turumuzun burada bittiğini sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Yazmaya son veriyorum ama başka fotoğraflar da ekliycem. Gösteriyi beğendiğinizi umar, ziyaretiniz için teşekkür ederim.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Eli (2019)

ABD yapımı Netflix filmi  Türü: Korku Süresi: 1 saat 38 dakika