21 Mayıs 2019 Salı

Canavar (Beast) 2017


Dram, gerilim, suç ve gizem unsurlarını içeren Canavar (Beast) 2017 isimli İngiltere yapımı film 1 saat 47 dakika sürüyor.
Konusu şöyle: Moll Kuzey Denizi üzerindeki bir adada, geleneklerine bağlı ve izole bir hayat yaşayan küçük bir grubun üyesi olarak yaşayan 27 yaşında bir kadındır.

Hayatından pek memnun olmayan ve psikolojik sorunları olan Moll, kafasına göre takılan özgür ruhlu bir genç adam olan Pascal ile tanışır ve ona aşık olur.


Genç adam bir yandan onun zorlanarak yaşadığı uyum ve itaat esaslı hayatını daha çekilir hale getirirken, bir yandan da içinde uyuklayan vahşiyi uyandırmaya başlayacaktır.

Onu davet ettiği bir parti sırasında yaşanan sevimsiz olaylardan sonra ailesini terk edip onunla beraber yaşamaya başlar.


Bir süre sonra Pascal, adada kaybolan ve sonra cesetleri bulunan genç kızların katili olduğu kuşkusuyla göz altına alınır.

Bu olay Moll'in zaten değişmeye başlayan hayatını daha da değiştirecek, kendisiyle ilgili bazı şeylerin farkına varmasına yol açacaktır.Yönetmen: Michael Pearce (II)

Oyuncular: Jessie Buckley
                   Pascal Renouf
                   Geraldine James
                   Trystan Gravelle
                   Hattie Gotobed
                   Barry Aird
                 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Gönül Yarası (2005)

Yerli yapım Türü : Dram Süresi : 142 dakika