15 Mayıs 2019 Çarşamba

Kidoki Aşk İle Cafe'de Ramazan Şenliği


İki gün önce telefonuma bir mesaj geldi. Kidoki Aşk İle Cafe'de Ramazan Şenliği adı altında bir nevi küçük sergi ve alışveriş ortamı oluşturulacakmış 23, 24 ve 25 Mayıs 2019 tarihlerinde. (Saat 10.00 - 22.00 arası) Eve dönünce kızıma da fikrini sordum ve katılmaya karar verdim. Böyle şeylere katıldığım yok pek, aslında kovalamıyorum da, bulmuşken bir şansımızı deneyelim, de mi?
Bir blog yazısı yazayım da az - çok birilerine duyurayım diye düşündüm, renkli bir etkinlik olabilir bu. Ben kendi yaptığım takılarla katılıcam, ayrıca başka takılar, saatler, antika objeler, örgü çantalar, giyim eşyaları, saatler, oyuncaklar, yiyecekler falan da olacak.
Kidoki Aşk İle Cafe veya diğer ismiyle Yeşilçam Kahve Evi İstanbul 1. Levent'te. Adresi tam olarak şöyle: 

Nispetiye Caddesi No: 30 A/37 1. Levent - İstanbul

Her gün Gebze'den oraya gitmeme gerek yok neyse ki. Kızımın yanında, Göztepe'de kalıp oradan gidip gelicem. 

80 x 80 ölçülerinde birer masa ve birer de sandalye veriyorlar her birimize. Umarım gelen gidenin de hoşuna gider, katılımcılar olarak biz de memnun kalırız. Varsayalım ki kalmadık...canım sağ olsun derim. Ödenen öyle atla deve bir ücret değil, havamın değişmesine, birkaç yeni insanla tanışıp iki laf etme keyfine sayarım. Bunu baştan bilmek mümkün değil, de mi, kim bilir belki de her şey çok güzel olacak

23 - 24 - 25 Mayıs'ta müsait olan herkesi bekleriz. Bakmak serbest, almak mecburi değil, ama iltifat iyi gelir - lütfen esirgemeyin. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Thelma ve Louise (1991)

ABD yapımı Türü : Macera, suç, dram Süresi : 2 saat 9 dakika