1 Ağustos 2019 Perşembe

Pronovias 2020 Abiye Koleksiyonundan Seçtiklerim


Turkuaz rengi abiye elbiseleri sevenlere hitap edecek bir parçayla başlatıyorum Pronovias 2020 abiye modelleri konulu yazımı.
Dantel işlemeli puantiyeli tül kumaştan dikilmiş V yakalı, kolsuz üst kısmı ve uçuş uçuş A kesim etekleriyle çarpıcı bir elbise bu. Şık ve gösterişli bir şekilde katılmak istediğiniz bir davet için güzel bir alternatif olabilir. Yoğun dantel detaylarının havasına dikkatinizi çekmek isterim.
İkinci olarak krep kumaştan dikilmiş, işlemeli, nefis bir tek omuzlu siyah abiye gelecek.

Bu deniz kızı kesimli, kolsuz kırmızı elbisenin kayık yakasını saran ışıl ışıl şerit, arkada sırt dekoltesini saran kalın çapraz askılara dönüşüyor. Ön tarafın sade zarafetinden sonra, çarpıcı bir sürpriz!

Boz kahve tonundaki bu yuvarlak yakalı, truvakar kollu, rahat kesim abiye tulum önden yuvarlak, arkadan V şeklinde açık yakasını ve kol uçlarını süsleyen işleme detayları ve belindeki uzun kuşağıyla çok şık ve zarif görünüyor. 

Üstteki drapelerin alttaki pilelerle uyum içinde dans ettiği kırmızı renkli bir şifon gece elbisesi ile devam ediyorum programıma. V yakalı, sırt dekolteli, kolsuz bir elbise bu.

Pronovias 2020 abiye koleksiyonu tamamen ortaya çıktığı zaman kim bilir daha ne renkler, ne modeller göreceğiz. Bu, tanıtım koleksiyonu tarzında bir şey, bu yüzden ürün sayısı fazla değil. Şimdi krep kumaştan dikilmiş, uzun kollu, puantiyeli siyah tül detaylı güzel bir balık etek siyah abiye geliyor. Bu da yukarıdaki elbisenin diz boyunda kalem etekli olan versiyonu.
Yumuşak, pembe krep kumaştan dikilmiş olan bu deniz kızı kesimli straplez elbisenin üst kısmı koyu gümüş rengi boncuklarla süslenmiş.
Bu lacivert gece elbisesi önden ve arkadan V şeklinde açık olan yakasını çevreleyen, gümüş rengi boncuklardan oluşan kalın şeritle dikkat çekiyor. 
Yunan tarzı abiye modellerini sevenler; aşağıdaki tek omuzlu açık pembe şifon elbise sizin için geliyor:Sırada derin V yakalı, kolsuz bir siyah düğün elbisesi var. Sırtı da V dekolteli olan bu tül ve şifon detaylı krep elbisenin iki yanından aşağıya inen boncuklu şeritler çok çarpıcı görünüyor.

Bu ten rengi, kayık yakalı, uzun kollu, yandan yırtmaçlı krep elbisenin kolları ve sırt dekoltesi dantelli tül kumaşla kaplanmış.

Kolları ve sırt dekoltesi dantelli siyah tül kumaştan dikilmiş olan bu smokin tarzı siyah abiye elbisenin uzun ve diz üstü olmak üzere 2 alternatifi var. Gösteri daha bitmedi, galeride daha fazla model görebilirsiniz. Ziyaretiniz için teşekkürler.Pronovias 2020 gelinlik modelleri de ilginizi çekebilir. Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Sivilceler İçin Yulaf ve Bal Maskesi

Yulaf ezmesi antioksidanlardan yana zengindir, iltihap karşıtı etki yapar ve birçok dermatolojik rahatsızlığın giderilmesine yardımcı olur. ...