10 Kasım 2019 Pazar

2020 Yılbaşı Dekorasyonu İçin Aksesuarlar


2020 yılbaşı gecesi ile ilgili yazılara başlasam diye düşünüyordum birkaç gündür, bugün artık gerçekten başlayayım. Kısmetse farklı konularda 8 - 10 yazı yazmak istiyorum en azından, anca yetişir. Zara Home sitesinde yılbaşı dekorasyonu için aksesuarlar gördüm, bu yazıda onların bir kısmını sergiliycem size.
Evinizde bir dekor hazırlamak, ağaç süslemek için falan işinize yarayabilecek güzel şeyler bunlar. Açılışı asılabilir bir kızak çanı tarzında bir süs eşyasıyla yapıyorum. Klasik yılbaşı renkleri olan kırmızı, yeşil ve beyaz renklerde kareli bir kurdeleyle tutturulmuş 6 tane kızak çanından oluşan bir aksesuar bu.Aynı ekose kurdeleye geçirilmiş 6 kırmızı çandan oluşan bir kızak çanı seti var bir de. 

 Sırada 6 adet tealight mumdan oluşanbir yılbaşı ağacı mum seti var.Bu yılbaşı tasarımlı kum saati arka plan koyu olunca nasıl da göstermiş kendini.
Kar tanesi figürü bir yılbaşı klasiği sayılır. Racona uygun bir yılbaşı dekorasyonu yapmak istiyorsanız bu kar tanesi mum seti hoşunuza gidebilir. Yılbaşı ağacı süsleri denilince hemen akla gelen şeylerden biridir kristal yılbaşı topları. Zara Home'da bunların tek tek veya set halinde farklı çeşitlerini bulabilirsiniz.
Bu 2 parçalı kar tanesi desenli mutfak bezi seti "Yılbaşı ruhu evimin her yanını sarsın" diyenler için.


Saat baya geç oldu, başımı yastığa koymaya karar verdiğim saate 20 dakika kaldı. Birkaç parça bir şeyler daha eklerim herhalde, sonra da yazıyı taslak olarak kaydedip yarın tamamlarım. Programıma yılbaşı temalı başka bir mutfak bezi setiyle devam ediyorum. Bu da 2 parçadan oluşuyor.


Sırada 1 tane tea light mum yerleştirme yeri olan dore top detaylı şeffaf, yuvarlak bir cam mumluk var. 


Aşağıda gördüğünüz altın rengi yıldız mumlar 6lı bir paket halinde satılıyor. Markanın yılbaşı ağacı süsü kategorisinden birkaç örnek daha gelecek şimdi. Bu fotoğrafları indirirken kontrast bir arka planın bir nesneyi belirgin hale getirmekte ne kadar etkili olduğunu bir kere daha fark ediyorum. Bir ürün için çekilmiş fotoğrafların hepsini indirmiyorum ben ama hepsine bakıyorum seçmek için. Açık renk bir arka planda sıradan görünen nesneler koyu renkli bir arka planın önünde nasıl da etkileyici hale geliyor. Aynı şey işte - ama aynı şey gibi görünmüyor.

Yılbaşı ağacına asılmak için tasarlanmış olan bu cüce formlu, dore asma ipli süsler mesela. Biri ışıklandırılmış bir ağaca asılmış olarak, diğeri duvar gibi bir zeminin önünde fotoğraflanmış. Birbirlerine çok benziyorlar ama arka planlar farklı olduğu için üstteki çok daha albenili görünüyor.Zara Home'un yılbaşı temalı aksesuarlar kategorisinde masa örtüleri, mumlar, mumluklar, peçete, nevresim ve kırlent gibi ürünler de var. Ben birkaç görsel daha ekleyip yazımı yayınlayacağım, daha fazlası için siteyi gezmeniz gerekiyor. Yılbaşına daha 7 hafta var, zaman içinde yeni ürünler de eklenebilir.1 yorum:

  1. İçim kıpır kıpır oldu.
    Ama hava hala bahardan yazdan kalma günlerde.
    ka yağmalı k, yılbaşının yaklaştığını hissetmeliyim

    YanıtlaSil

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

3 Malzemeli Ev Yapımı Kolajen Maskesi (Şems Arslan)

1970 Bakü doğumlu kimya mühendisi, cilt, epilasyon ve güzellik uzmanı Şems Arslan 2009'dan bu yana çeşitli TV kanallarında güzelli...