20 Mart 2014 Perşembe

Pantolon Ceket Kombinleri (Erkek)


Hoş geldiniz sayın ziyaretçi. Bu yazıda blazer ceketlerle yapılmış farklı  pantolon ceket kombinleri göreceksiniz.
Klasik erkek ceketlerinden farklı olarak biraz daha yuvarlak ve spor bir kesimi olan bu ceketler daha çok kombin olanağı veriyor beylere.

Zara erkek blazer modellerinden biriyle yapılmış günlük bir kombinle başlıyorum. Arkadaş uzun kollu, yuvarlak yakalı beyaz tişörtünün altına kot pantolonunu giymiş, olmuş mu-olmuş. Cebine de mavi bir mendil kondurmuş. Kondurun şu mendilleri, güzel oluyor işte.


Bir lacivert erkek blazer var gardırobunuzda mesela ve bununla günlük, spor bir kombin yapmak istiyorsunuz. Altına bir kot pantolon giyin,içine açık renk bir gömlek; gömleği pantolonun üstüne çıkarın; oluyor mu, oluyor.Renk uyumu sağlamak istiyorsanız ayakkabılarınız gömleğe veya pantolona uyacak renkte olsun. Boyunuz kısaysa pantolonun renginde ayakkabılar daha iyi olur.Artık aradan çıkayım ve sizi seçtiğim görsellerle baş başa bırakayım. Klasik gömlek, ekose gömlek, spor gömlek, kot-kumaş-kanvas-kadife pantolon, düz renk tişört, baskılı tişört, balıkçı yaka kazak; bu parçaların hepsini blazer ceketlerinizle kombinleyebilirsiniz. Nereye gidiyorsunuz, nasıl bir ortamda bulunacaksınız, kiminle veya kimlerle görüşeceksiniz; buna dikkat etmeniz gerekiyor. Bir de parçaların bütünlük oluşturmasına; kot pantolonun altında klasik erkek ayakkabısı iyi durmaz mesela. Klasik kumaş pantolonla da spor ayakkabısı olmaz. 1 yorum:

Mesajınız kısa bir süre sonra yayımlanacaktır.

Gece Kıyafetlerinde Abiye Elbise Şıklığı Abiye elbiseler hemen her kadının dolabında bulunan gösterişli parçalardır. Düğün, nikah, mezuniyet...